اخبار > بهبود محیط کسب و کار ،پيش شرط حمایت از کالای ایرانی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز عنوان كرد:

بهبود محیط کسب و کار ،پيش شرط حمایت از کالای ایرانی

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: یکی از عوامل موثر بر فعالیت بنگاه‏های اقتصادی، فضای کسب ‏و‏ کار است که همواره توجه سیاستمداران این حوزه را به خود جلب کرده است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: یکی از عوامل موثر بر فعالیت واحدهاي توليدي، فضای کسب ‏و‏ کار است که همواره توجه سیاستمداران این حوزه را به خود جلب کرده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي با بيان اينكه  فضای کسب ‏و‏ کار شامل عوامل موثر بر عملکرد بنگاه‏های اقتصادی است که مدیران و مالکان بنگاه‏ها نمی‏توانند آنها را تغییر داده یا بهبود بخشند ،افزود:فضای کسب‏ و‏ کار مجموعه عوامل محیطی و برون‏زای موثر بر عملکرد واحدهاي صنعتي بوده که خارج از توان دخالت مدیران واحدهاست است.

وي به نقش فضای کسب و کار در حمایت از کالای ایرانی اشاره كرد و افزود: عدم ثبات در قوانین به خصوص قوانین ارزی، به نوعی منجر به ایجاد سود و زیان های ناگهانی برای بنگاه ها شده و تولید را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین یکی از اقدامات مهم و پیش شرط های حمایت از کالای ایرانی، بهبود حقیقی فضای کسب و کاری است که کالای ایرانی در آن تولید و عرضه می شود.

فرشي با بيان اينكه قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار مي تواند ساختارهای مورد نیاز بهبود محیط کسب و کار را فراهم کند،خاطرنشان كرد: کارشناسان، فعالان و مسئولان باید با دقت و جدیت بیشتری از ظرفیت های این قانون بهره برده و گام های بلندتری در بهبود محیط کسب و کار و حمایت از کالای ایرانی در سال حمایت از کالای ایرانی بردارند تا شاهد رونق تولید و اشتغال و توسعه اقتصادی کشور باشیم.

 

تاريخ: 1397/09/21  | ساعت: ١٤:٠٢ | شناسه: ٣١٩٠ | تعداد نمايش: 157


خروج