اخبار > برگزاري نشست هم انديشي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و معاونين پژوهشي دانشگاه و پارك علم و فناوري البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري نشست هم انديشي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و معاونين پژوهشي دانشگاه و پارك علم و فناوري البرز

نشست هم انديشي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و معاونين پژوهشي دانشگاه هاي استان البرز و پارك علم و فناوري استان برگزار شد

نشست هم انديشي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و معاونين پژوهشي دانشگاه هاي استان البرز و پارك علم و فناوري استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت  شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي با بيان اين خبر گفت: در راستاي تعامل بخش صنعت با جامعه دانشگاهي و فناوران استان،نشست هم انديشي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با معاونين پژوهشي دانشگاه هاي استان و پارك علم و فناوري برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز افزود: همکاری و مشارکت همه جانبه در فعالیت های آموزشی و پژوهشی، طراحی و اجرای پروژه های تحقیقاتی مشترک ، همکاری در ثبت اختراعات،برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی و پژوهشی به صورت مشترک ، همکاری در استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی  و منابع ديگر از جمله موضوعاتي بود كه در اين نشست مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

فرشي با تاكيد بر ضرورت هم‌افزایی و نقش‌آفرینی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی در رفع چالش‌های ملی کشور گفت: شکل‌گیری ارتباط بین صنعت و دانشگاه می‌تواند بسیاری از مشکلات و چالش‌های فعلی کشور را رفع کنند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خاطرنشان كرد: مشکلات و مسایل مختلف در حوزه‌های آب و خشکسالی، آلودگی هوا و ریزگردها، آلودگی محیط زیست، مدیریت پسماند، مصرف انرژی، آسیب‌های اجتماعی، الگوهای توسعه اقتصادی و روش‌های بهره‌وری و رقابت‌پذیری تولید از مهم‌ترین چالش‌های ملی کشور است که با برقراری ارتباط صنعت و دانشگاه می‌توان  آنها را برطرف کرد.

 

تاريخ: 1397/09/20  | ساعت: ١٤:٠٩ | شناسه: ٣١٥٩ | تعداد نمايش: 180


خروج