اخبار > احیا و راه‌اندازی مجدد 46 واحدصنعتی در شهرك هاي صنعتي استان البرز در نيمسال اول 1397
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

احیا و راه‌اندازی مجدد 46 واحدصنعتی در شهرك هاي صنعتي استان البرز در نيمسال اول 1397

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از بازگشت 46واحد صنعتی به چرخه تولید خبرداد و گفت: حمایت از تولید داخل و تولیدکنندگان داخلی از محورهای اصلی شركت شهرك هاي صنعتي استان است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از بازگشت 46واحد صنعتی به چرخه تولید خبرداد و گفت: حمایت از تولید داخل و تولیدکنندگان داخلی از محورهای اصلی شركت شهرك هاي صنعتي استان است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، محمد امين فرشي با بيان اينكه احیا و راه اندازی مجدد اين واحد ها زمينه اشتغالزایی 2500نفر فراهم شده است،افزود: با برنامه ریزی انجام شده در شركت شهرك هاي صنعتي استان پیش‌بینی ما این است که تا پایان سال نيز بيش از نيمه اول سال  واحد صنعتي راه اندازي شود

وي مهمترین اولویت اين شركت در سالجاري را صیانت از تولید اعلام کرد و گفت: از تمامی دستگاه‌های  استان تقاضا داريم كه فرمايشات مقام معظم رهبری در این زمینه که می‌فرمایند« در شرایط امروز مساله تولید و حفظ حیات کارخانه‌ها و اشتغال یک جهاد است» را مورد توجه قرار دهند.

فرشي بر نقش حمایت از تولید در اقتصاد جامعه،  اشاره كرد و افزود: عليرغم بازگشت تحریم‌ها در 13  آبان،با هوشیاری ملت، ‌تدابیر دولت و تلاش سایر دستگاه‌های  فعال استان مشکل خاصی در حوزه صنعت به وجود نیامد و در واقع تمامي دلسوزان و جهاد گران عرصه صنعت براي رفع مشكلات عزم جدي دارند.

 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز خاطرنشان كرد: تمام برنامه‌های شركت شهرك هاي صنعتي استان در راستاي حمایت از کالای ایرانی است و انتظار می رود تمامی  ادارات دولتي و اقشار مختلف مردم نیز حمایت از کالای ایرانی را در دستور کار قرار دهند چرا كه خودکفایی و حل معضل بیکاری در سایه حمایت از کالای ایرانی محقق می‌شود و آحاد مردم عزيز و فهيم استان باید در این خصوص احساس مسئولیت کنند.

 

تاريخ: 1397/09/18  | ساعت: ٠٩:٥٣ | شناسه: ٣٠٧٣ | تعداد نمايش: 171


خروج