اخبار > تجلیل از اصحاب رسانه استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

تجلیل از اصحاب رسانه استان البرز

طی جلسه ای در محل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از اصحاب رسانه استان تجلیل شد.

طی جلسه ای در  محل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز  از اصحاب رسانه استان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان در راستاي اطلاع رساني به موقع  دستاوردهاي بزرگترين توانمنديهاي توليدي و صادراتي استان  از  زحمات اصحاب رسانه  تجليل بعمل آورد.

فرشي افزود: اینجاست که نقش رسانه به خوبی پیدا می شود، رسانه ها ااز ظرفيتهاي ایجاد شده  صنايع توسط شركت شهركهاي صنعتي استان را به اطلاع عموم میرساند تا احساس اميدرا در شهروندان القا کند.

وي تصريح  كرد: رسانه های ارتباط جمعی به عنوان همراه همیشگی  صنعت در صحنه های مختلف نقش آفرینی کرده و بذر امید در حوزه صنعت  ايجاد كرده تا امیدوارانه تر از قبل به آینده نگاه کنند.

فرشي ضمن تقدير تشكر از زحمات چند روزه اصحاب قلم افزود: طلایه داران جبهه آگاهی و قلم به دستانی است که وارثان عرصه اندیشیده و آگاهی هستند، همان هایی که آزادی و شرف قلم را به بردگی مطاعی بی ارزش نخواهند فروخت.

وی از خبرنگاران و اصحاب رسانه بعنوان بسیجیان دوران دفاع مقدس یاد کرد که در خط مقدم به تهاجمات دشمنان پاسخ مستقیم و کوبنده میدهند و با هشیار سازی مردم حافظ فضای انقلابی کشور هستند.

 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزاز اصحاب رسانه خواست فضای همدلی ، هم افزایی و تعامل مسئولین ادارات را در استان فراهم آورده و واقعیات را انعکاس نمایند و با اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم از اقدامات بزرگی که توسط دولت تدبیر و امید در حوزه زیر ساخت های شهركهاي صنعتي از جمله عمرانی و ...انجام شده است فضای امید پایداری در کشور ایجاد نمایند.

 

 

تاريخ: 1397/09/17  | ساعت: ٠٨:١٤ | شناسه: ٣٠٢٤ | تعداد نمايش: 164


خروج