اخبار > حمايت از توليدكنندگان كالاهايي كه واردات آنها به داخل كشور ممنوع است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد:

حمايت از توليدكنندگان كالاهايي كه واردات آنها به داخل كشور ممنوع است

هفتمين كارگروه توسعه مديريت شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز صبح روز چهارشنبه 14 آبان ماه 97 برگزار شد.

هفتمين كارگروه توسعه مديريت شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز صبح روز چهارشنبه 14 آبان ماه 97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در اين جلسه كه با حضور مديرعامل ، معاونان و مديران قسمت هاي مختلف برگزار گرديد،در خصوص برنامه هاي كارگروه بحث و تبادل نظر شد.

محمد امين فرشي در اين جلسه با تاكيد بر ضرورت حمايت از واحدهاي صنعتي ، گفت: حمایت از واحدهای تحت پوشش در راستای توسعه صادرات کالاها و خدمات در شرايطي كه كشور ما درگير جنگ اقتصادي است، يك امر بديهي است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با اشاره به اينكه توسعه خوشه ها و شبکه کسب و کار،حمایت از واحدهاي صادرات گرا ، برندسازی و حمایت از مصرف کالاهای ایرانی از اهداف مدنظر کارگروه توسعه مديريت است ،افزود: بايد واحدهاي صنعتي صادرات گرا و شركت هاي دانش بنيان مورد حمايت قرار گيرند تا بتوانند در شرايط تحريم با استفاده از فكر و نبوغ ايراني،از اين آزمون هم سربلند بيرون بيايند.

وي با اشاره به صحبت هاي اخير وزير صنعت مبني بر حمايت از توليدكنندگان كالاهايي كه واردات آنها به داخل كشور ممنوع است، اظهار كرد: در اين راستا واحدهاي توليدي كه اقدام به توليد كالاهاي ممنوعه نمايند، يا سرمايه گذارني كه قصد سرمايه گذاري در اين حوزه ها را داشته باشند،حمايت هاي ويژه دريافت مي كنند. ضمن اينكه در خصوص دريافت زمين و ... نيز كمك هاي بسيار خوبي براي اين گونه واحدها در نظر گرفته ايم.

فرشي با اشاره به اينكه  تعداد بيش از  1400 رقم كالا در ليست كالاهاي ممنوعه قرار دارند، ادامه داد: تاكيدات وزير محترم صنعت بر لزوم مبارزه با فساد اداري و حمايت از توليدات صادرات محور همواره در دستور كار ما قرار دارد و اميدواريم با درايت وزير محترم و توانمندي هايي كه در واحدهاي توليدي كشور وجود دارد،زمينه به گونه اي فراهم شود تا علاوه بر تامين نياز داخل،در زمينه صادرات نيز جهش خيره كننده اي داشته باشيم.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با تاكيد بر ضرورت تكريم ارباب رجوع و حل مشكلات صنعتگران خاطرنشان كرد: همكاران ما بايد همواره مد نظر داشته باشند كه وظيفه ما خدمت رساني است و براي اين خدمت رساني نبايد بر كسي منت داشته باشيم. .لذا تكريم ارباب رجوع واحترام به صاحبان صنايع و پيگيري حل مشكلات آنها بايد بيش از پيش در دستور كار قرار گيرد.

 

 

 

تاريخ: 1397/09/14  | ساعت: ١٢:٢٦ | شناسه: ٢٩٨٢ | تعداد نمايش: 154


خروج