اخبار > برگزاري جلسه شوراي اطلاع رساني شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري جلسه شوراي اطلاع رساني شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

پنجمين جلسه شوراي اطلاع رساني شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با حضور مديرعامل و اعضاي شوراي اطلاع رساني شركت برگزار شد.

پنجمين جلسه شوراي اطلاع رساني شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با حضور مديرعامل و اعضاي شوراي اطلاع رساني شركت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در اين جلسه اظهار كرد: اطلاع رساني جامع و به موقع در دنیای امروز كه دنیای ارتباطات است،يك ضرورت به شمار مي رود.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز افزود: داشتن اطلاعات موثق، دقیق و به موقع با توجه به هدف و ساختار، بزرگترین سرمایه یک سازمان است و حیات یک سازمان به داشتن یک ارتباط دوسویه درون سازمانی و برون سازمانی و کسب اطلاعات به روز و مفید بستگی دارد .

فرشي با تاكيد بر برگزاري منظم جلسات شوراي اطلاع رساني و پیگیری امور، تدوین دستور جلسه و تنظیم صورتجلسه ،گفت: شوراي اطلاع رساني علاوه بر محوريت در حوزه سياست گذاري و هماهنگي در امر اطلاع رساني بايد در جهت ايجاد و ترويج گفتمان غالب منطبق بر سياست هاي كلان نظام تلاش نمايد و  با تكيه بر تفکر مداری، مشارکت مداری و نواندیشی ، اطلاع رساني ها به گونه اي باشد كه با ابتکار و خلاقیت مستمر عجین شود .

وي خاطرنشان كرد:با توجه به در پيش رو بودن جشن 40 سالگي پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ،ضرورت دارد تا شوراي اطلاع  رساني از هم اكنون نسبت به تهيه و تدوين برنامه هاي افتتاح پروژه ها  در ايام مبارك دهه فجر اهتمام ورزد.همچنين در اين جلسه مقرر گرديد كميته بركزاري مراسم دهه فجر در راستاي هر چه با شكوه تر برگزار كردن اين مراسم تشكيل شود.

   

 

تاريخ: 1397/09/14  | ساعت: ١٠:٤٥ | شناسه: ٢٩٧٧ | تعداد نمايش: 166


خروج