اخبار > اجراي طرح پايش پرونده هاي استمهالي اراضي شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد:

اجراي طرح پايش پرونده هاي استمهالي اراضي شهرك هاي صنعتي استان البرز

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از اجراي طرح پايش پرونده هاي استمهالي اراضي شهرك هاي صنعتي خبر داد.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از اجراي طرح پايش پرونده هاي استمهالي اراضي شهرك هاي صنعتي  خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛ ،محمدامين فرشي در اين زمينه اظهار كرد:  با توجه به هزینه‌های دولت برای آماده‌سازی اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی، در صورت عدم اخذ پروانه‌ بهره‌برداری از سوی سرمایه‌گذار بر مبنای برنامه‌ زمان‌بندی، موضوع تعیین تکلیف زمین‌ها با تشکیل جلسات هیأت حل اختلاف و داوری بررسی و بر مبنای توضیحات متقاضی، آرای قانونی و لازم‌الاجرا صادر می‌شود.

وي افزود: بر اين اساس و در راستاي تعيين تكليف اراضي راكد؛طرح پايش پرونده هاي استمهالي در دستور كار قرار گرفته و پرونده هايي كه از نظر فيزيكي پيشرفت كمي داشته اند يا به پيشرفت مورد نظر نرسيده اند،به آنها اخطار داده مي شود تا سريع تر تعيين تكليف شوند.

فرشي با بيان اينكه بيشتر مشكلات صاحبان اين پرونده ها در زمينه منابع مالي است،اظهار كرد: تمام سعي و تلاش ما اين است كه به صاحبان اين اراضي كمك شودتا بتوانند پروژه هاي خود را تكميل كنند و به آنها تا حد امكان فرصت مي دهيم.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز تاكيد كرد: با توجه به اينكه فرصت بيش از حد  و عدم تعيين تكليف اراضي در شهرك هاي صنعتي، باعث از دست رفتن فرصت هاي سرمايه گذاري مي شود؛بنابراين لازم است تا اين پرونده ها بررسي و اراضي راكد هرچه سريع تر تعيين تكليف شوند.

فرشي خاطرنشان كرد: طرح پايش پرونده هاي استمهالي در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز شروع شده و اميدواريم با تعيين تكليف اراضي راكد و نيز كمك به صاحبان اينگونه اراضي در راستاي توسعه و رونق شهرك هاي صنعتي گام بردايم.

تاريخ: 1397/09/12  | ساعت: ١٤:٣٤ | شناسه: ٢٩٤٣ | تعداد نمايش: 145


خروج