اخبار > تقدير و تشكر رئيس كميسيون صنايع ومعادن مجلس شوراي اسلامي از مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

تقدير و تشكر رئيس كميسيون صنايع ومعادن مجلس شوراي اسلامي از مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

نماينده مردم كرج،فرديس، اشتهارد و آسارا و رئيس كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي در پيامي از زحمات مهندس فرشي؛ مديرعامل و كاركنان شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در برگزاري بسيار شايسته بزرگترين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي-صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز تقدير و تشكر نمود.

نماينده مردم كرج،فرديس، اشتهارد و آسارا و رئيس كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي در پيامي  از زحمات مهندس فرشي؛ مديرعامل و كاركنان شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در برگزاري بسيار شايسته بزرگترين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي-صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز تقدير و تشكر نمود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز متن پيام سردار اكبريان به شرح زير است:

آنچه امروز در پرتو تلاش و موفقيت شما به دست آمده؛ پايه هاي اوليه و مسنحكمي است براي گسترش روزافزون بازارهاي هدف و رشد صادرات غيرنفتي كه آثار پربهاي آن در فرداهاي آينده پديدار خواهد گشت. لذا بزرگترين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي-صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع گوچك و متوسط استان البرز در آبان ماه 97 كه با همدلي و كوشش جنابعالي برپا گرديد،گام محكمي جهت نيل به اهداف عاليه نظام براي خودكفايي در توليد و حمايت از صنعتگران بومي خواهد بود.

بدينوسيله ضمن تقدير و تشكر از تلاش وافر و خدمات شايسته جمابعالي در مدت برگزاري اين نمايشگاه، از درگاه خداوند سبحان توفيق روزافزون در ظل توجهات حضرت ولي عصر(عج) و تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي مسئلت مي نمايم.

 

تاريخ: 1397/09/11  | ساعت: ١٣:٢٥ | شناسه: ٢٩٠٧ | تعداد نمايش: 165


خروج