اخبار > ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی، عامل توسعه و رونق اقتصادی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی، عامل توسعه و رونق اقتصادی استان البرز

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتي استان البرز ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی را عامل توسعه و رونق اقتصادی استان دانست.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتي استان البرز ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی را عامل توسعه و رونق اقتصادی استان دانست.

به  گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز،

محمد امين فرشي ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: هدف از ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی را رونق و رشد صنعتی و اقتصادی،تأمین اشتغال بخصوص در مناطق کمتر توسعه یافته و غیربرخوردار، حمایت از رشد صنعتی در صنایع کوچک و متوسط،اجرای سیاستهای مربوط به توزیع جمعیت در سطح ملی و منطقه ای، توزیع مناسب صنایع در ارتباط با برنامه ریزی های شهری و منطقه ای برشمرد.

فرشي تصريح كرد:در شش ماه نخست سال جاری 175میلیارد ریال سرمایه گذاری در راستاي شهرك سازي و زيربنايي و عمراني در شهرک ها و نواحی صنعتی صورت گرفته است.

وی در خصوص وجود واحدهای صنعتی صادرات گرا افزود:این واحدهای صنعتی با توجه به ارزش سرمایه گذاری و نوع کیفیت کالاهایشان موجب رونق بازار و همچنین باعث ایجاد فضای رقابتی  در بازار های داخلی و جهانی می شود.

محمد امين فرشي خاطرنشان کرد:بالابودن کیفیت تولیدات و صادرات محصولات به کشورهای دیگر سبب فعال سازی واحدهای صنعتی دیگر که در زمینه های مرتبط در حال فعالیت بوده را نیز فراهم آورده و رشد اقتصادی منطقه و اشتغال زایی  بیشتر  استان را به همراه دارد.

مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت:  استان البرز با 3 شهرک صنعتي دولتي زمینه اشتغال را برای 27 هزار نفر را  ايجاد کرده است.

 

تاريخ: 1397/09/11  | ساعت: ٠٩:٠٢ | شناسه: ٢٨٨٥ | تعداد نمايش: 129


خروج