اخبار > دسترسي شهرك هاي صنعتي اشتتهارد و نظرآباد به اتوبان چرمشهر – آبيك
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

دسترسي شهرك هاي صنعتي اشتتهارد و نظرآباد به اتوبان چرمشهر – آبيك

دسترسي شهرك هاي صنعتي شهرستانهاي اشتهارد و نظرآباد به اتوبان چرمشهر – آبيك ايجاد مي شود.

دسترسي شهرك هاي صنعتي شهرستانهاي اشتهارد و نظرآباد به اتوبان چرمشهر آبيك ايجاد مي شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي با بيان اين مطلب گفت: اتوبان چرمشهر- آبيك كه از استان هاي تهران، ،مركزي، البرز و قزوين عبور مي كند در كاهش بار ترافيكي  استان البرز بسيار تاثير گذار خواهد بود.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با بيان اينكه اين بزرگراه دسترسي شهرك هاي صنعتي استان به راه هاي مواصلاتي ديگر استان ها را تسهيل مي كند ،افزود: با توجه به اينكه راه مواصلاتي مذكور از مسير شهر اشتهارد و نظرآباد عبور مي كند، دسترسي اين شهرستان ها با طي مسافتي 20 كيلومتري و در تقاطع زياران-طالقان و يا تقاطع جاده ماهدشت -اشتهارد ممكن مي شود.

فرشي اظهار كرد: با پيگيري هاي به عمل آمده و بر اساس مذاكراتي كه توسط شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با مشاورين طرح انجام گرفت،توافقاتي به عمل آمد كه دسترسي به اين بزرگراه در جنوب شهرستان نظرآباد در مجاورت روستاي نجم آباد ايجاد شود.

وي خاطرنشان كرد: با ايجاد اين دسترسي ،ورود به اين اتوبان براي ساكنان شهرستان اشتهارد و علي الخصوص نظرآباد با كمترين مسافت، انجام مي شود.

اتوبان چرمشهر- آبيك به طول 158 كيلومتر از چرمشهر در استان تهران آغاز و به شهرستان آبيك تقاطع زياران طالقان در استان قزوين متصل مي شود و اين شريان مواصلاتي از استان هاي تهران ،مركزي ،البرز و قزوين   عبور مي كند. اين پروژه در 4 قطعه در حال انجام است و به گفته مسئولين امر، دو قطعه  در دهه فجر امسال و دو قطعه باقيمانده در هفته دولت سال آينده به بهره برداري خواهد رسيد.

 

تاريخ: 1397/09/10  | ساعت: ١١:٤١ | شناسه: ٢٨٦٠ | تعداد نمايش: 228


خروج