اخبار > بررسي مشكلات واحدهاي صنعتي مستقر در شهركهاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بررسي مشكلات واحدهاي صنعتي مستقر در شهركهاي صنعتي استان البرز

جلسه اي با حضور مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز و بازرس ويژه معاون محترم وزير در سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در راستاي بررسي مشكلات واحدهاي صنعتي تشكيل گرديد.

جلسه اي با حضور مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز و بازرس ويژه معاون محترم وزير در سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در راستاي بررسي مشكلات واحدهاي صنعتي تشكيل گرديد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز: مهندس فرشي مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزه گفت: در اين دیدار راهکارهای لازم جهت تسهیل حضور سرمایه‌گذاران در شهرک صنعتي استان و مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفت.
درابتدای اين دیدار مهندس فرشي مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گزارشي از وضعيت و فعاليت هاي انجام شده در استان و بخش هاي مختلف استقرار صنايع درشهرك صنعتي استان ارائه كرد.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزدر ادامه با اشاره به اینکه استان البرزاز پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف به ویژه صنعت برخوردار است، ابراز امیدواری کرد با رفع مشكلات صنعتگران استان رونق اقتصادی و صنعتی در البرزباشیم.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزهمچنين با بیان این نکته که شركت شهركهاي استان در راستای حمایت از سرمايه گذاران و واگذاري زمین تسهيلات وي‍‍ژه اي را درنظر گرفته ،اظهارداشت:شرکت شهرکهای صنعتی استان بعنوان حامی بخش صنعت و تولید، آماده ارائه مساعدت و تشویقات به سرمایه گذاران بخش تولید است كه طبق قانون تا 40 درصد مبلغ زمین خریداری شده توسط متقاضیان احداث کارخانه و شرکت تولیدی در وقت مقرر بخشیده می شوند در همين رابطه پيشنهاد می گردد هر کارخانه دار مستقر درشهرك صنعتي به عنوان اولين قدم یک سرمایه گذار را برای سرمایه گذاری واحداث واحد تولیدی در شهرک هاي صنعتی تشویق و دعوت به عمل آورد.
در ادامه اين جلسه مهندس قبادي بازرس سازمان صنايع كوچك  ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته با اشاره به فراهم بودن زیرساختهای لازم درشهرکهاي صنعتي از جمله قرار گرفتن در مسير اتوبان و جاده ترانزيت ،فرودگاه پيام  وبرخورداري ازتمامي امكانات لازم آب ،برق،گاز ،مخابرات و تصفيه خانه ،جایگاه سی ان جی وجاده‌های اصلی منتهی به كلانشهرهاو آب هوای مناسب و طبیعت بکر و موقعیت ممتاز، بر همکاری و مساعدت شرکت شهرک‌های صنعتی استان در جلب سرمایه گذار و توجه به حل مشکلات واحدهای تولیدی به ويژه واحدهای توليدي نیمه فعال و غير فعال استان تأکید کرد.
قبادي درپايان ازاقدامات صورت گرفته  در شهركهاي صنعتي استان در سال 97 را بي نظير ياد كرد و گفت: پيگيري حل مشكلات شهركهاي  صنعتي استانها در سال حمايت از كالاي ايراني  يكي از اولويتهاي و سياستهاي مهم سازمان برشمارد.
 

تاريخ: 1397/09/10  | ساعت: ٠٧:٣٠ | شناسه: ٢٨٤٥ | تعداد نمايش: 146


خروج