اخبار > بازديد رئيس كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي اشتهارد 2(اميد البرز)
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد رئيس كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي اشتهارد 2(اميد البرز)

رئيس كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي اشتهارد 2(اميد البرز) بازديد به عمل آورد.

رئيس كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي اشتهارد 2(اميد البرز) بازديد به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز ،محمد امين فرشي با بيان اين خبر گفت: به منظور بررسي وضعیت پيشرفت شهرك صنعتي اشتهارد 2 رئيس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از اين  شهرک بازديد كرد.

وي با اشاره به اينكه شهرک صنعتی اشتهارد 2 به دليل دارا بودن ويژگي هاي منحصر به فرد همچون نزدیکی به فرودگاه پیام و همجواری با  بزرگترین شهرک صنعتی کشور و دسترسي به آزادراه آبيك-چرمشهر پتانسيل بسيار بالايي براي جذب سرمايه گذاران دارد،افزود:شهرک صنعتی اشتهارد 2 ، یک هزار و 23 هکتار وسعت دارد است که قطعه نخست آن به وسعت 240 هکتاردر مرحله ایجاد زیر ساخت است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز با بيان اينكه راه اندازی حدود 450 واحد تولیدی و صنعتی برای قطعه نخست این شهرک پیش بینی شده است،اظهار کرد: با هدف توسعه هر چه بیشتر این شهرک و افزایش سرمایه گذاری، تامین زیر ساخت های مورد نیاز در اولویت قرار گرفته است.

فرشی خاطرنشان كرد: با توجه به ظرفیت ها و چشم اندازی که برای آینده این شهرک صنعتی درنظر گرفته شده، شهرک صنعتی اشتهارد 2(اميدالبرز) به محور مهم و کلیدی صنعت استان تبدیل خواهد شد.

رئيس كميسون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي  با بیان اینکه تسهیل در جذب سرمایه گذاری خارجی و فراهم ساختن زیر ساخت ها در استان يك ضرورت است،گفت: تحقق این اهداف در اولویت سیاست های اقتصادی دولت قرار گرفته است.

اكبريان خاطرنشان كرد: راه اندازي شهرك صنعتي اشتهارد 2 علاوه بر افزایش تولید و کاهش نرخ بیکاری در استان ، زمينه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را فراهم مي كند.

 

تاريخ: 1397/09/05  | ساعت: ١١:٤٤ | شناسه: ٢٧٦٧ | تعداد نمايش: 192


خروج