اخبار > تجديد ميثاق مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با آرمان هاي مقدس شهدا
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛

تجديد ميثاق مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با آرمان هاي مقدس شهدا

به مناسبت هفته بسیج،مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با حضور در مزار شهداي شهرستان اشتهارد با آرمان هاي مقدس شهدا تجديد ميثاق كردند.

به مناسبت هفته بسیج،مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با حضور در مزار شهداي شهرستان اشتهارد با آرمان هاي مقدس شهدا تجديد ميثاق كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي با بيان اينكه مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند،گفت: اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

وي افزود: ترویج فرهنگ شهید و شهادت یکی از بزرگترین وظایف آحاد جامعه اسلامی است و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از رشادت های ایثارگران باعث تداوم راه  انقلاب می شود.

مدیرعامل شرکت شهرك هاي صنعتي استان البرز با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی ایران  مديون  جانفشاني هاي اين عزيزان در دفاع از مرزهای ایران است، گفت: آنها همیشه در قلب ها زنده هستند و یادشان گرامی و پاینده است.

فرشي خاطرنشان كرد: جامعه ای که در آن فرهنگ ایثار و شهادت نفوذ کرده باشد همواره در مسیر رشد و تعالی حرکت می کند.

گفتني است در این بازدید كه دكتر كوليوند،نماينده مردم كرج ،فرديس و آسارا در مجلس شوراي اسلامي،كردي؛فرماندار اشتهارد،امام جمعه اشتهارد و جمعي از مسئولان حضور داشتند،با اهداي گل ياد و خاطره شهداي گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و شهداي مدافع حرم گرامي داشته شد.

تاريخ: 1397/09/05  | ساعت: ١٠:٢٦ | شناسه: ٢٧٦١ | تعداد نمايش: 70


خروج