اخبار > بازديد مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و دكتر كوليوند از شهرك صنعتي اشتهارد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و دكتر كوليوند از شهرك صنعتي اشتهارد

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به همراه دكتر محمدجواد كوليوند،نماينده مردم كرج،فرديس و آسارا در مجلس شوراي اسلامي،فرماندار و امام جمعه اشتهارد و جمعي از مسئولين از چند واحد صنعتي در شهرك صنعتي اشتهارد بازديد به عمل آوردند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به همراه دكتر محمدجواد كوليوند،نماينده مردم كرج،فرديس و آسارا در مجلس شوراي اسلامي،فرماندار و امام جمعه اشتهارد و جمعي از مسئولين از چند واحد صنعتي در شهرك صنعتي  اشتهارد بازديد به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در اين زمينه گفت: اين بازديد در راستای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی  اشتهارد انجام شد.

وي افزود:با توجه به پتانسيل هاي شهرک صنعتی اشتهارد باید با همکاری دستگاه های ذیربط استان  و حل مشكلات واحدهاي صنعتي بستری برای شكوفايي هر چه بيشتر صنایع استان در این شهرك  فراهم آوریم.

دكتر محمد جواد كوليوند نيز در اين بازديد و در گفتگو با مديران واحدهاي صنعتي از نزديك در جريان مشكلات موجود بر سر راه صنايع مستقر در شهرك صنعتي اشتهارد قرار گرفت. نماينده مردم كرج ,فرديس و آسارا در مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان كرد:با توجه به شرايط اقتصادي حال حاضر كشور ،دولت و مجلس حمايت از صنايع داخلي را در دستور كار خود قرار داده اند كه اين امر مي تواند به رونق توليد كشور و ايجاد استغال كمك شاياني بنمايد.

گفتني است در اين بازديدها مديران واحدهاي توليدي در گفتگوي رو در رو با مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و نماينده مجلس، مشكلات خود را مطرح و خواستار ارائه راهكار شدند و مسئولان مربوطه نيز قول مساعدت لازم در راستاي حل مشكلات را دادند.

 

 

تاريخ: 1397/09/05  | ساعت: ٠٩:٥٢ | شناسه: ٢٧٥٩ | تعداد نمايش: 182


خروج