اخبار > پيام تبريك مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به مناسبت هفته بسيج
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پيام تبريك مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به مناسبت هفته بسيج

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در پيامي فرارسيدن هفته بسيج را تبريك گفت.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در پيامي فرارسيدن هفته بسيج را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي  شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،در متن پيام محمدامين فرشي آمده است: پنجم آذر ماه 1، سرآغاز بنیان نهادن شجره‌ طیبه‌ای بود که با نام بسیج پس از گذشت 39 سال به دوران بلوغ و بالندگی خود رسیده است و به مدد حضور مردمی پرشور و شعور و انقلابی، استوار و ایستاده همگام با انقلاب اسلامی در پیچ‌های حساس تاریخی تا رسیدن به قله‌های عزت و افتخار حرکت می‌کند.

امروز ارتش 20 میلیونی بسیج با ثبت و نگارش رشادت‌ها و دلاوری‌های متعدد در طول دوره‌های متمادی انقلاب اسلامی، به دیوانی وزین و فرهنگی ناب از ایثار و حماسه تبدیل شده که هر برگ آن به امتداد خطوط سرخ خون شهیدان در طول سال‌های انقلاب اسلامی به ویژه روزهای درخشان دفاع مقدس مزین گشته است.

بسیجیان جان برکف که سال‌ها در سنگر جنگ و جهاد حماسه‌ آفریدند و سال‌ها در صف پیشتازان میدان علم و فرهنگ خصوصا در حوزه علوم فضایی و فنون هسته‌ای حضور داشتند، امروز نیز در میدان جنگ نرم و عرصه اقتصادی با حضور موثر و کلیدی خود به دنبال تحقق حماسه‌ای دیگر به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

هفته بسيج فرصت مغتنمی است تا یاد و نام شهیدان و حماسه‌سازان مدرسه‌‌‌ عشق و ایثار و عاشقان مکتب و فرهنگ ناب بسیجی که در مسیر سرور عاشقان امام حسین(ع)، مستانه زیستند و خاک پاک ایران اسلامی را به عطر جبهه و چفیه‌ مزین کردند را گرامی بداریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی، روز و هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بصیر و دریادل انقلاب اسلامی تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه ایزدمنان سربلندی و افتخار را برای ملت بزرگوار و حماسه‌آفرین ایران اسلامی خواستار و خواهانم.

 

 

تاريخ: 1397/09/03  | ساعت: ١٠:٣٠ | شناسه: ٢٧٣٤ | تعداد نمايش: 95


خروج