اخبار > تفاهم نامه هاي خوبي بين تجار خارجي و صنعتگران البرزي امضا شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

فرشي در مراسم اختتاميه نمايشگاه توانمندي هاي توليدي- صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري استان البرز:

تفاهم نامه هاي خوبي بين تجار خارجي و صنعتگران البرزي امضا شد

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در مراسم اختتاميه برزگترين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي- صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز كه در سالن همايش نمايشگاه گلشهر برگزار شد،گفت: اين نمایشگاه با هدف معرفی ظرفیت‌های استان در حوزه صنايع كوچك و متوسط برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در مراسم اختتاميه برزگترين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي- صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز كه در سالن همايش نمايشگاه گلشهر برگزار شد، گفت: اين نمایشگاه با هدف معرفی ظرفیت‌های استان در حوزه صنايع كوچك و متوسط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي،با بيان اينكه بیش از 3 هزار و 500 واحد دارای پروانه در استان البرز وجود دارد که معرفی ظرفیت‌های تولیدی آنها مغفول مانده است، افزود:اين نمايشگاه كه در نوع خود تاكنون بي نظير بوده است،گامی موثر برای عرضه ظرفیت‌های مغفول مانده صنایع کوچک و متوسط استان البرز است.

وي با اشاره به اينكه10 درصد از واحدهای نمونه صنعتی و صادراتی کشور در استان البرز فعالیت دارند ، به وضعیت اقتصادی کشور اشاره و اظهار كرد: با توجه به افزایش تهدیدات و اعمال تحریم‌های دشمن علیه کشورمان، ضروری است تولیدکنندگان داخل با تلاش و جدیت مضاعف و مردم کشورمان نیز با استفاده و حمایت از کالای ایرانی شرایطی فراهم آورند تا از این وضعیت عبور کرده و سربلند بیرون بیاییم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: این نمایشگاه به مدت 4 روز پذيراي مسئولان،صنعتگران و شهروندان بود و با تلاش همكاران ما در شركت شهرك هاي صنعتي و مساعدت مسئولان استاني توانستيم نمايشگاه مناسب و در خور شان صنعت استان برگزار كنيم.

فرشي خاطرنشان كرد:  برقراری ارتباط میان واحدهای تولیدی، صادراتی و خریداران خارجی، جذب سرمایه‌گذار خارجی، معرفی توانمندی‌های واحدهای تولیدی و صادراتی استان البرز، کمک به بازاریابی و معرفی بازارهای صادراتی‌کشورهای همسایه از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی صنایع کوچک و متوسط استان البرز بود كه خوشبختانه گفتگوهاي خوبي ميان تجار خارجي و مشاركت كنندگان صورت گرفت كه منجر به انعقاد تفاهم نامه هايي نيز شد.

 

تاريخ: 1397/08/30  | ساعت: ١٠:٥١ | شناسه: ٢٧٠٧ | تعداد نمايش: 173


خروج