اخبار > تسهیلات ويژه براي مراودات اقتصادی با کشورهای همسایه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

رئیس کمیسیون صنایع در بازديد از نمايشگاه توانمندي هاي صنايع كوچك و متوسط استان البرز خبر داد:

تسهیلات ويژه براي مراودات اقتصادی با کشورهای همسایه

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بزرگترين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي – صادراتي صنايع كوچك و متوسط استان البرز بازديد كرد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بزرگترين نمايشگاه توانمندي هاي توليدي صادراتي صنايع كوچك و متوسط استان البرز بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،  عزیز اکبریان با اشاره به برگزاری بزرگترين نمایشگاه توانمندی‌های- تولیدی صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان البرز، اظهار داشت: این نمایشگاه با پیگیری‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز  و با محوریت کالاهای تولیدی  صادراتي برگزار شده و به نظر من بسیار موفقیت آمیز خواهد بود.

وي با اشاره به مشكلات موجود بر سر راه بانوان در سیستم اداری افزود: در دنیا بیشترین ميزان اشتغال در بخش خدمات، گردشگری و بخش صنعت است.

اكبريان ادامه داد: بيشتر بانوان کشور تحصیل کرده و خلاق هستند و می‌توانند در این صحنه‌ها نقش آفريني كنند.ضمن اينكه حضور بانوان در کارهای هنری، صنعتی و اقتصادی و حتی در بحث تولید و صادرات بسیار چشمگیر است و ضروري است تا دولت حمایت ویژه‌ای از بانوان داشته باشند.

نماينده مردم كرج،فرديس و آسارا در مجلس شوراي اسلامي در خصوص بزرگترين نمایشگاه توانمندی‌های- تولیدی صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان البرز نيز گفت : تولیدکنندگان بسیار خوبی در این نمایشگاه حضور دارند.همچنين تجار خارجی از عقد قرارداد با صنعتگران ايراني استقبال خوبی کردند .

وي با اشاره به اينكه مردم منطقه کردستان عراق اشتراکات زيادي با ايران دارند،افزود : اخیرا با سران سه قوه مصوبه‌هایی داشتیم که برای کارهای اقتصادی با کشورهای همسایه تسهیلات ویژه‌‍ای قائل شویم و حتی با پول دو کشور بتوانیم مبادله کالا داشته باشیم.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: باید صنعت را از اتكاي به ارز دولتی خارج کنیم و درآمد عمومی جامعه را بالا ببریم چرا كه متاسفانه در کشور ما رانت دولتی وجود دارد که بسيار مخرب است.

اکبریان تاكيد كرد:در كشور کمبود کالای اساسی نداریم و با تمهیدات انجام شده ، در بدترین شرایط ممکن ما مشکل تامين كالاهاي مورد نياز مردم نخواهیم داشت.

تاريخ: 1397/08/29  | ساعت: ١٦:٢٥ | شناسه: ٢٦٩٠ | تعداد نمايش: 206


خروج