اخبار > بازديد معاون رئیس جمهور از بزرگترين نمایشگاه توانمندی های تولیدی – صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد معاون رئیس جمهور از بزرگترين نمایشگاه توانمندی های تولیدی – صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز

معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده از بزرگترين نمایشگاه توانمندی های تولیدی – صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز بازديد کرد.

معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده از بزرگترين نمایشگاه توانمندی های تولیدی صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،  معصومه ابتکار در سفر به استان البرز، با حضور در نمایشگاه توانمندی های تولیدی صادراتي و فرصت هاي سرمايه گذاري صنايع كوچك و متوسط استان البرز از غرفه های حاضر در نمايشگاه بازديد به عمل آورد.

وی در گفتگوي رو در رو با تولیدکنندگان البرزي مشکلات و مسائل پيش روي این واحدها به ویژه در بخش صادرات را بررسی  و قول مساعدت هاي لازم را داد.

معاون رئيس جمهور در گفتگو با صاحبان صنعت تاكيد كرد: دولت حمایت از فعالیت‌های اقتصادی، بخش تولید، کارآفرینان و صاحبان صنایع را در دستورکار خود قرار داده و تمام توان خود را در رابطه با تسهیل‌گری در امور اقتصادی داشته اند.

وی با اشاره به تغییر شرایط کشور پس از تحریم‌های جديد گفت: محدودیت های بسیاری در حوزه تأمین مواد اولیه کارخانه‌ها و صنایع و تسهیلات بانکی به وجود آمد اما دولت با رویکرد حمایت از بخش تولید در تلاش است.ضمن اينكه درایت صاحبان صنایع و توجه به شرایط خاص کشور همچنین نرخ ارز فرصتی برای ارتقاء تولیدات کالای ایرانی خواهد داشت.

گفتني است؛ بزرگترین نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری صنايع كوچك و متوسط استان البرز از 26 تا 29 آبان ماه دایر در مجموعه نمایشگاهی گلشهر کرج پذيراي علاقه مندان است.

 

تاريخ: 1397/08/29  | ساعت: ١١:٢٧ | شناسه: ٢٦٨١ | تعداد نمايش: 186


خروج