اخبار > پرداخت هزینه مشاركت واحدهای صنعتی در نمایشگاه‌های خارج از کشور
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون توسعه مديريت، منابع و امور استان‌هاي سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ایران خبر داد:

پرداخت هزینه مشاركت واحدهای صنعتی در نمایشگاه‌های خارج از کشور

اولين نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنايع كوچك و متوسط استان البرز از 26 تا 29 آبان پذيراي بازديد كنندگان است.

معاون توسعه مديريت، منابع و امور استان‌هاي سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: بخشی از هزینه‌های واحدهای صنعتی که برای شرکت در نمایشگاه‌های خارج از کشور شرايط لازم را داشته باشند، توسط اين سازمان پرداخت مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ایران، عزيزالله قرباني در آيین گشایش اولين نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و متوسط استان البرز با اشاره به اهداف برگزاري نمايشگاه‌هاي اين‌چنيني در كشور افزود: کمک به بازاریابی و معرفی بازارهای صادراتی ‌کشورهای همسایه، جذب سرمایه‌گذاران خارجی و ایجاد زمینه برای اشتغال، از مهمترين اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وي با اشاره به حمايت دولت از صادرات و فراهم نمودن زمينه حضور صنعتگران در نمايشگاه‌هاي خارجي اضافه كرد: به همین منظور با معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه نشست‌های مؤثری برگزار شده است که می‌تواند زمينه‌ساز کمک‌های بسیار خوبی به واحدهای صنعتی کشور باشد.

معاون توسعه مديريت، منابع و امور استان‌هاي سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ایران اظهار كرد: با هدف توسعه فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی در کشور، بخشی از هزینه‌های واحدهای صنعتی که برای شرکت در نمایشگاه‌های خارج از کشور شرايط لازم را داشته باشند، توسط اين سازمان پرداخت مي‌شود كه هدف از اين كار، ترغيب صنعتگران ايراني براي حضور در بازارهاي خارجي است كه مي‌تواند به توسعه صادرات كشور كمك شاياني كند.

قرباني برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و متوسط استان البرز را الگوی مناسبي برای سایر استان‌های کشور قلمداد كرد.

گفتني است، اولين نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنايع كوچك و متوسط استان البرز از 26 تا 29 آبان پذيراي بازديد كنندگان است.

تاريخ: 1397/08/27  | ساعت: ١٠:٥٣ | شناسه: ٢٦٢٧ | تعداد نمايش: 414


خروج