اخبار > پیام تبریک روز جهانی کار و کارگر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام تبریک روز جهانی کار و کارگر

دكترحمیدرضا عقاب نشین رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با ارسال پیامی روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت:

دكترحمیدرضا عقاب نشین رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با ارسال پیامی روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت:

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

حمید رضا عقاب نشین رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز طی پیامی روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت؛

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

دين اسلام به عنوان ارائه گر عالي ترين تصوير سازندگي و تحول، قداست كار و مجاهدت را تا مرتبه اعلاي شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشيده است. در چنين فرهنگ مقدسي كار و تلاش، تنبلي و دل مردگي را از انسان دور كرده و حركت و شور و نشاط فردي و جمعي در جامعه مي آفريند. در اين فرهنگ متعالي رمز پيشرفت و توسعه پايدار و تامين سلامت فكري و پويايي جامعه در گرو بها دادن به كار و تلاش و بكار گيري استعدادها و انديشه هاي خلاق و سرشار از نبوغ نهفته در سرمايه هاي انساني ساعي و كارآمد بوده و كارگر به عنوان قشر شريف و نيروي محركه چرخه اقتصاد كشور، نقش آفريني مي كند.

روز جهاني كار و كارگر فرصت مغتنمي براي تكريم و نكو داشت مقام رفيع كار و مجاهدت و قدرداني شايسته از خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي است.

ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادي كشور ، فرا رسيدن روز كارگر را به جامعه كارگري زحمتكش استان البرز كه با خلاقيت و تلاش شبانه روزي خود زمينه توسعه و آباداني همه جانبه استان البرز را فراهم مي نمايند تبريك گفته و با آرزوي توفيق و سربلندي همه اين عزيزان، اميدوارم در سال « تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها » ، با حرکت جهادگونه این قشر عظیم و با خلاقیت و نوآوری شاهد پیشرفت روزافزون ایران سرافراز اسلامی و استان البرز باشیم.

 

حمید رضا عقاب نشبن

رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

تاريخ: 1400/02/11  | ساعت: ١٢:٢٤ | شناسه: ١٣٩٥١ | تعداد نمايش: 52

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج