اخبار > بهره برداری از 114طرح صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بهره برداری از 114طرح صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان البرز

حميد رضا عقاب نشين ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری در استان، از به بهره برداری رسیدن 114 طرح صنعتی در شهرک هاي صنعتی استان البرزدر سال جهش توليد خبر داد.

حميد رضا عقاب نشين ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری در استان، از بهره‌برداری رسیدن ۱۱۴ طرح صنعتی از ابتدای سالجاری با سرمایه گذاری ۱۰۳۵۱ میلیاردریالدر شهرک هاي صنعتی استان البرزخبر داد. 

 

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز از به بهره‌برداری رسیدن ۱۱۴ طرح صنعتی از ابتدای سالجاری با سرمایه گذاری ۱۰۳۵۱میلیارد ریالی و ایجاد ظرفیت اشتغالزایی ۲۱۱۸ نفری در شهرک های دولتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

حمیدرضا عقاب نشبن مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز از به بهره‌برداری رسیدن ۱۱۴ طرح صنعتی از ابتدای سالجاری با سرمایه گذاری ۱۰۳۵۱میلیارد ریالی و ایجاد ظرفیت اشتغالزایی ۲۱۱۸ نفری در شهرک های دولتی استان خبر داد.

وي با اشاره به اینکه حفظ میزان اشتغال و سرمایه‌گذاری موجود بسیار ارزان‌تر و آسان‌تر از ایجاد اشتغال جدید است، خاطر نشان کرد: با برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان و با حمایت های صورت گرفته، تعداد 45واحد صنعتی راكد در شهرک های صنعتی استان البرزنیز در سالجاري به چرخه تولید بازگشت که این امر در سایه تلاش مسئولان استانی بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، از عزم و اراده این شرکت در جهت تکمیل و توسعه زیرساخت های لازم در شهرک هاي صنعتی استان به منظور حمایت از رونق تولید و ایجاد اشتغال خبر داد و اظهار داشت: توسعه و تكميل زيرساخت ها و ایجاد بسترهای لازم برای سرمایه گذاران، از مهمترين اولويت هاي این شرکت است که با تمام توان در این راستا تلاش خواهیم کرد.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز خاطنشان كرد:استقبال چشم گیر و قابل تحسین سرمایه گذاران در زمان تحریم های ظالمانه دولتهای استکباری و در مقابل توجه و حمایتهای هوشمندانه مسئولین استانی كه برگرفته از رهنمودهاي حكيمانه رهبر فرزانه انقلاب( حمايت از صنايع كوچك) در سالجاري و توجه ويژه به مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی و همچنين پیگیری نماينده عالي دولت در استان در مورد تصویب معافیت مالیاتی واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی شهرستان اشتهارد، زمینه رشد سرمایه گذاری در سال جهش توليد را بهمراه داشته است.

 

تاريخ: 1399/11/20  | ساعت: ١١:٢٢ | شناسه: ١٣٢٥٤ | تعداد نمايش: 47

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج