اخبار > نشست و دیدار جمعی از صاحبان صنایع شهرک صنعتی اشتهارد با دکتر عسگری نماینده مردم استان البرز درمجلس شورای اسلامی.
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

نشست و دیدار جمعی از صاحبان صنایع شهرک صنعتی اشتهارد با دکتر عسگری نماینده مردم استان البرز درمجلس شورای اسلامی.

مهدی عسگری نماینده مردم شهرستانهای کرج ، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی بهمراه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعت استان البرز همچنین استان از چند واحد صنعتی مستقر در شهرك صنعتي كوثر و اشتهارد بازدید و در ادامه نشستی با جمعی از مدیران صنایع گفتگو نمودند.

مهدی عسگری نماینده مردم شهرستانهای کرج ، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی بهمراه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتاستان البرز همچنین استان از چند واحد صنعتی مستقر در شهرك صنعتي كوثر و اشتهارد بازدید و در ادامه نشستی با جمعی از مدیران صنایع گفتگو نمودند.                                        

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز ؛

 در این نشست مدیران صنایع مشکلات خود  را در مسیر صنعت با نماینده انقلابی استان مطرح کردند.

 

 مهدی عسگری نماینده مردم استان درمجلس شورای اسلامی گفت: استان البرز با وجود نیروی کارآمد و صنعتی میتواند در عرصه تولید و صنعت یکی از استان های پیشگام کشور باشد.

وی همچنین در ادامه خاطر نشان کرد : ما در کنار صاحبان صنایع ضمن تعامل با یگدیگر و شناسایی مشکلات و رفع آنها استانی روبه پیشرفت در عرصه صنعت خواهیم داشت.

عسگری افزود:  مشکلات پیش روی صنعتگران از جمله زیرساخت و کمبود آب و برق در حوزه صنعت استان و بلاخص در شهرکهای صنعتی اشتهارد از وزارت نیرو پیگیری نموده و بزودی نتایج قابل قبولی را بدست خواهیم آورد.

تاريخ: 1399/11/12  | ساعت: ١٠:٢٧ | شناسه: ١٣٠٢٨ | تعداد نمايش: 24

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج