اخبار > واگذاری 37 هکتار زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

واگذاری 37 هکتار زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: 37 هکتار از اراضی شهرک‌هاي صنعتی استان در 10 ماهه امسال به متقاضیان سرمایه‌گذارای واجدالشرایط واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: 37هکتار از اراضی شهرک‌هاي صنعتی استان در 10 ماهه امسال به متقاضیان سرمایه‌گذارای واجدالشرایط واگذار شدهاست.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،

دكتر حميد رضا عقاب نشينبا اعلام این خبر افزود: واگذاری 37  هكتار زمین  در 10 ماه سالجاري به متقاضیان احداث واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌های صنعتی، نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است.

وی یادآور شد: در سال جهش تولید و در راستای جذب سرمایه گذار، ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار جوانان، شرکت شهرک های صنعتی استان البرزموفق به عقد قرارداد حق بهره برداری با 62 متقاضی سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی دولتی استان شده است .

عقاب نشين میزان سرمایه گذاری قراردادهای مذکور را رقم 8020 میلیارد ریال عنوان کرده و افزود: با بهره برداری و راه‌اندازی این طرح‌های صنعتی زمینه اشتغال 2500نفر بصورت مستقیم فراهم خواهد شد.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان با اشاره به نوع فعالیت این واحدهای صنعتی تصریح کرد: بیشترین میزان فعالیت متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه صنایع شیمیایی و فلزي بوده است.

این مسئول در خصوص بیشترین جذب سرمایه گذار و میزان زمین های واگذار شده با عنایت به محدودیت اراضی قابل واگذاری و رفع معافیتهای مالیاتی شهرکهای صنعتی شهرستان اشتهارد گفت:  به ترتیب شهرک صنعتی اشتهارد و كوثر بیشترین میزان استقبال را در خصوص سرمايه گذاري در اين اراضي را دارا بودند.

وی در پایان ضمن تشکر از استاندار و مدیران اقتصادی استان در همراهی شرکت شهرک‌های صنعتی در جذب سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی استان در 10ماهه سالجاری در استان خبر داد.

تاريخ: 1399/11/04  | ساعت: ١٣:٣٠ | شناسه: ١٢٩٥٦ | تعداد نمايش: 62

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج