اخبار > قطع برق واحدهای صنعتی و تولیدی در آخرین اولویت و با اطلاع قبلی صورت گیرد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

قطع برق واحدهای صنعتی و تولیدی در آخرین اولویت و با اطلاع قبلی صورت گیرد

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: قطع برق واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی با اطلاع قبلی در آخرین اولویت قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: قطع برق واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی با اطلاع قبلی در آخرین اولویت قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

حمید رضا عقاب نشین مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی، از مسئولان اداره برق خواست، برق واحدهای صنعتی را قطع نکنند.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی از قطع برق واحدهای صنعتی و تولیدی انتقاد کرد و گفت: این درست نیست که در سال جهش تولید، برق واحدهای تولید را قطع کنیم تا برق مکانهای غیرمجاز قطع نشود.

وی افزود: مسئولان اداره برق برای کاهش فشار به شبکه توزیع برق، برنامه زمان بندی برای قطع برق اعلام کردند، اما به آن عمل نکردند و غیر از ساعات اعلام شده نیز برق واحدهای صنعتی را قطع کردند. اما به آن عمل نکردند و غیر از ساعات اعلام شده نیز برق واحدهای صنعتی را قطع کردند.

رئیس هیئت مدیره شهرک‌های صنعتی با اشاره به اینکه قطع کردن برق واحدهای صنعتی به روند تولید در کشور آسیب می‌زند، گفت: این موضوع در بسیاری موارد باعث بیکاری کارگران، و از بین رفتن مواد اولیه و خرابی خطوط تولید می‌شود که هزینه‌های بسیاری را برای واحدهای تولیدی درپی دارد.

وی در پایان از مسئولان وزارت نیرو و مدیر عامل برق استان البرز و شهرستانهای استان خواست، قطعی برق واحدهای صنعتی و تولیدی با اطلاع قبلی و در آخرین اولویت قطع برق واحدها صورت گیرد. 

تاريخ: 1399/11/01  | ساعت: ١٢:١٨ | شناسه: ١٢٩١٦ | تعداد نمايش: 23

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج