اخبار > ديدار مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي البرز با رئيس كل دادگستري استان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

ديدار مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي البرز با رئيس كل دادگستري استان

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي البرز در 3 دی ماه 99 با رئيس كل دادگستري استان ديدار و گفتگو كرد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي البرز در 3 دی ماه 99 با رئيس كل دادگستري استان ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي البرز،

 دكتر عقاب نشين مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي البرز در اين ديدار با قدرداني از اقدامات دادگستري  استان البرز در حمايت از صنايع توليدي در استان؛ خواستار حمايت هاي بيشتر قوه قضاييه در راستاي تقويت سياست اقتصاد مقاومتي و رونق توليد واحدهاي صنعتي را در سال (جهش توليد) در استان شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی البرز افزود: هم‌اکنون بیش از 1600واحد صنعتی به بهره برداری رسیده و 940 طرح صنعتی در حال ساخت در شهرکهای صنعتی استان وجود دارد که در مجموع حدود 70 هزار نفر اشتغال در صورت به بهره برداری رسیدن تمامی طرح های صنعتی در استان ایجادخواهد شد.

وی در راستای خدمت رسانی به صنعتگران خاطر نشان کرد: با همت مسئولین قضایی استان و مدیران استانی انشا الله اولین شهرک صنعتی فن آور و هوشمند درکشور و همچنین سکوی تجارت را در استان راه اندازی خواهیم نمود.

در ادامه دکتر فاضلی رئیس کل دادگستری استان گفت: حمایت قضایی از سرمایه گذاری، رفع موانع و مشکلات بخش صنعت و تولید در راستای منویات مقام معظم رهبری و تاکید ریاست قوه قضائیه از جمله سیاست های راهبردی دادگستری استان البرز است.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از بخش صنعت از اولویت های دستگاه قضایی است و رفع مشکلات تولید را در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری با جدیت دنبال می کنیم و در همین راستا از همه ظرفیت ها، اختیارات و ابزارهای قانونی استفاده خواهیم کرد. 

رئیس کل دادگستری استان تصریح کرد: با توجه به ضرورت حفظ اشتغال استان از تعطیل شدن واحدهای تولیدی بدهکار و یا مشکلات قانونی صاحب صنایع نیز بجد جلوگیری گردد و در این راستا دادگستری استان حمایت همه جانبه خود را اعلام میدارد.


 

تاريخ: 1399/10/03  | ساعت: ١٣:٠٤ | شناسه: ١٢٥٨٠ | تعداد نمايش: 123

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج