اخبار > شهرک‌های صنعتی نقش ویژه و اساسی در سال جهش تولید دارند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

شهرک‌های صنعتی نقش ویژه و اساسی در سال جهش تولید دارند

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزگفت: شهرک‌های صنعتی نقش ویژه و اساسی در سال جهش تولید دارند و عزم جدي برای رفع مشكلات زير ساختي آنها اقدام ميشود.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزگفت: شهرک‌های صنعتی نقش ویژه و اساسی در سال جهش تولید دارند و عزم جدي  برای رفع مشكلات زير ساختي آنها اقدام ميشود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،

حميد رضا عقاب نشين اظهار داشت: یکی از اقدامات اين شركت توجه اساسی به شهرک‌های صنعتی البرز در حوزه زیر ساخت است.

وی ادامه داد: در نشستهاي متعدد مشکلات شهرک‌های صنعتی به درستی مطرح شد و با بیان راه حل مناسب به نتایج مناسبی دست یافتیم.

رئيس هيئت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان افزود:  شهركهاي صنعتي استان از شهرک‌های صنعتی مهم این كشوراست که برای جهش تولید مناسب باید مشکلات این شهرك بر طرف شود.

وی بیان کرد: با توجه به شعار سال که به نام جهش تولید نام گذاری شده با رفع موانع زیر ساختی باید شرایط را برای ایجاد واحدهای صنعتی جدید نیز ایجاد کرد.

وی اظهار داشت: شهركهاي صنعتي استان از ظرفیت‌های ویژه ای برخوردار است که ایجاد و احیا شهرک‌های صنعتی کمک بسیاری در شکوفایی این ظرفیت‌ها خواهد کرد.

عقاب نشين ادامه داد: با رفع مشکلات زیر ساختی شهرک‌های صنعتی باید برای ایجاد و توسعه شهركهاي صنعتی جدید در مناطق برخوردار این استان نیز اقدام شود.


 

تاريخ: 1399/09/30  | ساعت: ١١:٠١ | شناسه: ١٢٥٤٣ | تعداد نمايش: 71

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج