اخبار > احیای 41 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در 9 ماهه اول سالجاری
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

احیای 41 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در 9 ماهه اول سالجاری

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی البرزضمن تاکید بر رفع موانع تولید و برطرف شدن مشکلات واحدهای تولیدی، از حمایت ها و برنامه های این شرکت برای باز فعال‌سازی واحدهای صنعتی راکد و نیمه ‌فعال در شهرک‌های صنعتی استان البرز خبر داد.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی البرزضمن تاکید بر رفع موانع تولید و برطرف شدن مشکلات واحدهای تولیدی، از حمایت ها و برنامه های این شرکت برای باز فعال‌سازی واحدهای صنعتی راکد و نیمه ‌فعال در شهرک‌های صنعتی استان البرز خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز؛

 

 حميد رضا عقاب نشين در بازدید از شهرکهاي صنعتی اظهار کرد: با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با برگزاری جلسات ستاد تسهیل تلاش می شود در سال جاری 100 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در شهرک های استان به چرخه تولید بازگردند.

وی ادامه داد: در 9 ماه سال جاری، تاکنون 41 واحد صنعتی راکد در شهرک های صنعتی استان به چرخه تولید بازگشته اند که برنامه ریزی ها برای تحقق راه اندازی 100 واحد راکد تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی با بیان اینکه اغلب مشکلات واحدهای راکد و غیر فعال عمدتاً در زمینه های تامین سرمایه در گردش، مشکلات بانکی، بیمه ای و مالیاتی است تصریح کرد: با حل موانع موجود و با همراهی دستگاه‌های اجرایی مربوطه تلاش می شود تا این واحدهای صنعتی نیز در سال جهش تولید احیاء و به چرخه تولید بازگردند.

 

عقاب نشين،کاهش بروکراسی اداری را یکی از لازمه های لازم برای جذب سرمایه گذاران در استان برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا با کاهش بروکراسی ها، روند سرمایه گذاری ها در استان تسهیل و افزایش یابد.

وی از جمله برنامه‌های این شرکت برای حمایت از واحدهای راکد و نیمه فعال را استفاده از ظرفیت کلینیک کسب و کار برای باز فعال سازی این واحدهای تولیدی برشمرد.

حميد رضا عقاب نشين افزود: با توجه به نیاز صنایع به مشاوره و تبیین راهکارهای مناسب برای افزایش تولید می‌توان به سادگی، عوارض و آسیب‌های متعددی را از دوش صنایع برطرف کرد که در این بین، نقش مشاورین صنعتی بسیار حائز اهمیت و کارگشا خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ادامه داد: برای رسیدن به اهداف اقتصادی حوزه صنعت و تحقق سیاست‌های جهش تولید، از تمامی ظرفیت‌ها به خصوص کلینیک کسب و کار برای واحدهای صنعتی استان استفاده خواهیم کرد تا شاهد استمرار رشد و رونق اقتصادی استان باشیم.

تاريخ: 1399/09/29  | ساعت: ١٢:١٨ | شناسه: ١٢٥٣٦ | تعداد نمايش: 65

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج