اخبار > مراسم توديع سرپرست و معارفه رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مراسم توديع سرپرست و معارفه رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

مراسم توديع سرپرست و معارفه رئیس هیات مدیره و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز ظهر امروز برگزار شد.

مراسم توديع سرپرست و معارفه رئیس هیات مدیره و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،‌ در اين مراسم كه با حضور دکتر قربانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنایع کوچک و همچنين مديران و معاونين شركت شهركهاي صنعتي البرز برگزار شد،‌ ضمن تقدير و تشكر از زحمات مهندس مهدی پور به عنوان سرپرست  قبلي،‌ آقاي حميد رضا عقاب نشین به عنوان رئيس هيئت مديره و مدير عامل جديد معرفي شد.

در ادامه اين مراسم معاون توسعه سازمان اظهار داشت: هدف اصلي ما خدمت به صنعتگران است و ما وظيفه داريم سرمايه گذاران را در چارچوب قانون مورد حمايت قرار دهيم. قطعا در سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران چنين روندي وجود دارد كه اميد است همين روند با سرعت،‌توان و تلاش بيشتري ادامه يابد.

وي تصريح كرد:  انتظار من از آقاي عقاب نشین اين است كه با هدف خدمت به صنعتگران در اين جهت گام بردارد و تلاش كند.

وی در خاتمه اظهاراتش به اهم برنامه ها و انتظارات خود از شهركهاي صنعتي البرز اشاره كرد و گفت: انضباط مالي ،‌جمع و جور كردن پروژه هاي در دست اقدام،‌ تعيين تكليف و شفاف سازي  قراردادهاي راكد و همچنين رسيدگي به مطالبات معوق و ‌واگذاري شهركها به شركت هاي خدماتي طبق تكليفي كه مجمع مشخص كرده از جمله مهمترين وظايف مديرعامل جديد است كه انتظار دارم به خوبي به اين موارد رسيدگي شود. ضمن اينكه ساماندهي نيروهاي انساني شركت و اجرا و عملياتي شدن شهركهاي مصوب نيز از اهميت بالايي برخوردار است.

در ادامه مراسم مهدی پور سرپرست پيشين شركت شهركهاي صنعتي البرز نيز گفت: به علت وسعت و پيچيدگي مسايل و جريانات شركت البرز نمي توان در اين فرصت كوتاه به ارائه گزارشي مبسوط پرداخت، . در همين راستا گزارش جامعي ارائه دادم و حاضرم هرگاه لازم شد به تشريح اين گزارش بپردازم. از تمامي همكاران و دوستان طلب حلاليت دارم و از تلاش و جديت همكاران در طول زمان مسئوليتم در شركت سپاسگذارم. ضمنا براي مدير عامل جديد هم آرزوي موفقيت مي كنم و خوشحالم وي نيز عضوي از خانواده صنعت است و با اين حوزه بيگانه نيست.

در خاتمه آقاي دکتر عقاب نشین رئیس هیات مدیره و  مديرعامل جديد شركت شهركهاي صنعتي البرز نيز اظهار داشت: از حسن اعتماد دكتر رزم حسینی مقام عالی وزارت صمت و نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار محترم بسيار سپاسگذارم و اميدوارم با اميد و توكل به خدا و همكاري و كمك دوستان بتوانم انتظارات را بر آورده كنم. انصافا هر موفقيتي مستلزم كمك دوستان است و نتيجه عملكرد فردي نيست. همه بايد دست به دست هم دهيم تا ماموريت هاي سازماني به نحو احسن انجام داده و در انجام وظايف محوله موفق ظاهر شويم.

در خاتمه اين مراسم حكم مسئوليت آقاي دکتر عقاب نشین به عنوان رئیس هیات مدیره و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي البرز توسط دكتر قربانی معاون توسعه مدیریت سازمان اهدا شد و از مهندس مهدی پور سرپرست پيشين شركت نيز با اهداي لوح سپاس،‌ تقدير و تشكر بعمل آورد.

تاريخ: 1399/09/16  | ساعت: ٠٧:٤٥ | شناسه: ١٢٤٢٧ | تعداد نمايش: 98

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج