اخبار > اعضای خوشه پوشاك تکنیک ها و استراتژی های بازاريابي و فروش در شرايط كرونا را فراگرفتند.
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اعضای خوشه پوشاك تکنیک ها و استراتژی های بازاريابي و فروش در شرايط كرونا را فراگرفتند.

اعضای خوشه پوشاك تکنیک ها و استراتژی های بازاريابي و فروش در شرايط كرونا را فراگرفتند.

مهندس علی مهدی پور سرپرست شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، با اعلام اين خبر از آمادگي كامل اين شركت جهت توسعه منابع انساني واحدهاي صنعتي و خوشه هاي كسب و كار استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

مهندس مهدی پور با اشاره به تأثير بهسزای  برگزاري دوره هاي آموزشي و ارتقاي مهارتهاي مديران و كارشناسان واحدهاي صنعتي در جهت تحقق جهش توليد در سال جاري، افزود: در راستاي تحقق جهش توليد در سال جاري، و دستيابي به شاخص هاي تعيين شده توسط سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران برگزاري 85 دوره آموزشي مديريتي، كارآفريني و مهارتي مديران و كارشناسان واحدهاي صنعتي و خوشه هاي صنعتي استان در دستور كار قرار گرفته است.

مهدی پور گفت:  بر اساس نيازسنجي هاي آموزشي از واحدهاي صنعتي، دوره هاي آموزشي مذكور با حمايت و يارانه 80 درصدي بودجه از طريق اين شركت برگزار خواهد شد.

وی افزود: در همین راستا، از مهم ترین برنامه ریزی های انجام شده برگزاری دوره های آموزشی بازاریابی در قالب بسته های آموزشی کاملا کاربردی و به تفکیک نوع صنایع موجود در استان جهت توسعه و گسترش بازار این واحدها و در نهایت جهش تولید در بخش صنعت میباشد.

مهدی پور با اشاره به اهمیت آموزش در راستای توسعه خوشه های صنعتی در خصوص دوره برگزار شده افزود: این دوره با حضور اعضای محترم خوشه پوشاك استان و هیئت مدیره اتحادیه برگزار شد.

 وی گفت: یکی از اهداف مهم برگزاری این دوره ارتقاء مهارت اعضاء در نحوه فروش، سیاست گذاری ها و مدیریت فروش، ارتباط با مشتری و تکنیک های فروش می باشد.

ايشان به نقاط فشار مشخص شده در خوشه اشاره کرد و توضیح داد: از آنجا که یکی از نقاط فشار مشخص شده در خوشه ضعف در توسعه بازار می باشد برگزاری دوره های آموزشی در حوزه بازار و بازاریابی جهت توسعه بازار خوشه و رشد این صنعت مفید بوده و در دستور کار دفتر توسعه قرار گرفته است. 

مهندس مهدی پور، در پايان از مديران واحدهاي صنعتي درخواست نمود كه با توجه ويژه نسبت به اين دوره ها، بستر لازم جهت توسعه بازار محصولات خود را فراهم نمايند.

تاريخ: 1399/09/08  | ساعت: ٠٧:٤٤ | شناسه: ١٢٣٦٢ | تعداد نمايش: 42

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج