اخبار > 90درصد از نیاز لوازم آرایشی در بازار داخل توسط البرز تأمین می‌شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

90درصد از نیاز لوازم آرایشی در بازار داخل توسط البرز تأمین می‌شود

90درصد از نیاز لوازم آرایشی در بازار داخل توسط البرز تأمین می‌شود

سرپرست شرکت شهرک‌های استان البرز از تامين90درصد از نیاز لوازم آرایشی در بازار داخل توسط واحدهاي توليدي مستقر در استان البرز خبر داد.

سرپرست شرکت شهرک‌های استان البرز از تامين90درصد از نیاز لوازم آرایشی در بازار داخل توسط واحدهاي توليدي مستقر در استان  البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز؛

علي مهدي پور با بیان اینکه این استان ظرفیت‌های بالایی در حوزه صنعت و اقتصادی دارد، گفت: 90 درصد از نیاز لوازم آرایشی و بهداشتی کشور در استان البرز تهیه و تولید می‌شود و با توجه به این ظرفیت صادرات محصولات در دستورکار قرار دارد.

وي با بیان اینکه استان البرز ظرفیت‌های بالایی در حوزه صنعت و اقتصاد دارد، گفت: 90 درصد از محصولات آرایشی و بهداشتی کشور در استان البرز تولید می‌شود.

مهدی پور افزود: خوشه آرایشی، بهداشتی و شوینده با هدف توسعه تولیدات و صادرات  این محصولات در البرز در آینده نزدیک راه اندازی می‌شود.

سرپرست شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه خوشه پوشاک این استان امسال به عنوان خوشه برتر کشوری معرفی شد، ادامه داد: حمایت هر چه بیشتر از تولیدات در استان با هدف اشتغال هر چه بیشتر و صادرات در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته این مقام مسؤول اقدامات صورت گرفته برای حمایت از تولید و صادرات در استان موجب شده تا در ٦ ماهه نخست امسال ٣٠ میلیون دلار صادرات که شامل مواد غذایی، دارویی، بهداشتی، شوینده ها، پلاستیک و پارافین است به دیگر کشورها از جمله عراق صورت گیرد.

وی با بیان اینکه برای توسعه صادرات کنسرسیوم صادراتی در حال تشکیل است اظهار کرد: به همین منظور برنامه‌های از جمله تهیه حمایت از حضور واحدهای صنعتی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، بازاریابی و اقداماتی از این قبیل در دست اجرا قرار دارد.

تاريخ: 1399/08/01  | ساعت: ٠٨:٢٥ | شناسه: ١٢١١٥ | تعداد نمايش: 52

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج