اخبار > تصفیه خانه شهرک صنعتی کوثر به بهره برداری می رسد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

تصفیه خانه شهرک صنعتی کوثر به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز در بازدید معاون طرح برنامه وزارتخانه از چند طرح عمرانی از شهرکهای صنعتی گفت: اجرای چندین پروژه توسعه ای در شهرک صنعتی کوثر تا پایان سال خبر داد.

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز در بازدید معاون طرح برنامه وزارتخانه از چند طرح عمرانی از شهرکهای صنعتی گفت:  اجرای چندین پروژه توسعه ای در شهرک صنعتی کوثر تا پایان سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

محمد امین فرشی گفت برخی از پروژه‌های امسال شهرک صنعتی کوثر اظهار کرد: امسال برای بهبود وضعیت برق رسانی به این شهرک طرح‌های ویژه ای اجرایی می‌شود که از میان آنها می توان به احداث شبکه توزیع برق فاز توسعه این شهرک  به همراه احداث بخشی از شبکه روشنایی بلوار ورودی این فاز اشاره کرد.

وی با اشاره به هزینه اجرای این طرح  ادامه داد: برای اجرای این طرح 77.814.798.000  ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: علاوه براین امسال شاهد تکمیل شبکه های توزیع آب و جمع آوری فاضلاب شهرک صنعتی کوثر با اعتباری بالغ بر 33.373.702.846  ریال خواهیم بود.

این مسئول از احداث مخزن زمینی دو هزار مترمکعبی بتنی شماره 2فاز توسعه شهرک صنعتی اشتهارد با اعتباری بالغ بر 20.499.689.154 ریال به عنوان دیگر طرح در دست اجرا در سال جاری اشاره کرد

فرشی گفت: در کنار موارد مذکور تا پایان سال شاهد بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کوثر با اعتبار 3.070.000.000 خواهیم بود.

مدیرعامل شرک شهرک های صنعتی البرز در پایان گفت: تا پایان سال احداث سردرب و المان های این شهرک هم با اعتبار 6.780.379.719 ریال به پایان می رسد..

تاريخ: 1399/03/17  | ساعت: ٠٧:٠١ | شناسه: ١٠٤٣٠ | تعداد نمايش: 192

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج