اخبار > با ارتقای زیرساخت‌های موجود: مشکل روشنایی معابر شهرک‌های صنعتی البرز برطرف می شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

با ارتقای زیرساخت‌های موجود: مشکل روشنایی معابر شهرک‌های صنعتی البرز برطرف می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: به زودی مشکل تامین برق و روشنایی معابر شهرکهای صنعتی البرز مرتفع می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: به زودی مشکل تامین برق و روشنایی معابر شهرکهای صنعتی البرز مرتفع می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی البرز محمد امین فرشی در جلسه ای که با هدف بررسی مشکلات موجود برای تامین برق و روشنایی معابر شهرک‌های صنعتی استان برگزار شد، اظهار کرد: ارتقای زیرساخت‌های شرکت توزیع نیروی برق برای تامین برق و روشنایی معابر شهرکهای صنعتی استان از تاکیدات استاندار البرزبوده که با جدیت مورد پیگیری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بدون شک بهینه سازی شبکه های روشنایی فرسوده گامی جدی در راستای حمایت از صنایع کوچک و بزرگ استان محسوب می شود.

وی افزود: در راستای عمل به تاکیدات استاندار البرز و رفع مشکل روشنایی معابر شهرک های صنعتی استان تفاهم نامه ای با شرکت توزیع نیروی برق استان منعقد شده که بر اساس آن شبکه های روشنایی معابر فرسوده شهرک صنعتی اشتهارد به طول ۳۰ کیلومتر و شبکه روشنایی شهرک صنعتی کوثر به طول 6 کیلومتر بهینه سازی می شوند.

فرشی با بیان اینکه برای اصلاح شبکه برق این دو شهرک اعتبار ویژه ای در نظرگرفته شده، اضافه کرد: اعتبار تخصیص یافته برای اجرای این دو پروژه 4 میلیارد تومان است. 

وی ادامه داد: علاوه براین بنا شده تفاهم نامه دیگری با هدف گسترش همکاری فنی و اجرایی جهت برق رسانی به واحدهای شرکت های صنتعی البرز با شرکت توزیع نیروی برق استان منعقد شود.

این مسئول گفت: بدیهی است با اجرای مفاد این تفاهم نامه ها شبکه روشنایی شهرک‌های صنعتی البرز که تا حدی فرسوده شده اند، متحول خواهند شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز توضیح داد: بنا شده اعتبارات تشویقی تعلق گرفته به استان بابت صرفه جویی در پیک  مصرف برق سال گذشته به توسعه شبکه های برق فوق اختصاص یابد.

تاريخ: 1399/02/15  | ساعت: ٠٦:٤٧ | شناسه: ١٠١٤٩ | تعداد نمايش: 78

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج