اخبار > افزایش ظرفیت تولید از برنامه های اولویت دار ما در سال ۹۹ می باشد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

افزایش ظرفیت تولید از برنامه های اولویت دار ما در سال ۹۹ می باشد

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در بازديد از واحد صنعتي سرمد دارو گفت: افزايش ظرفيت توليد از برنامه هاي اولويت دار شركت شهركهاي صنعتي استان در سال جهش توليد مي باشد.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در بازديد از واحد صنعتي سرمد دارو گفت: افزايش ظرفيت توليد از برنامه هاي اولويت دار  شركت شهركهاي صنعتي استان در سال جهش توليد مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،

 محمد امين فرشي  با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: سال گذشته علیرغم همه چالش های در حوزه  صنعت ، ریل گذاری های خوبی در زمینه تولید دراستان صورت گرفت.

 وی یادآور شد: اقدامات زیرساختی سال گذشته، شرایط را برای جهش تولید در سال جاری فراهم کرده است.
 به گفته وی، یکی از مهمترین اقدامات انجام شده در سال ۹۸، باز فعال نمودن واحدهاي راكد و همچنين به ظرفيت رساندن بخشي از واحدهاي نيمه  فعال در دستور كار بود كه توانستيم با كمك بيشتري از مديران عامل واحدهاي صنعتي  و با برنامه ريزي هاي مسئو لين استان زمينه ساز شعار سال 99 باشيم.

 فرشي تصریح کرد: تکمیل و تأمین زیرساخت های لازم برای واحدهای صنعتی هم باید در اولویت برنامه ها دیده شود.
 وی با اشاره به برنامه ایجاد لکه ها و نواحی صنعتی که در سال گذشته مطرح شد، اظهار داشت: این نواحی و لکه ها در راستای کمک به سرمایه گذارانی است که به هر دلیل نمی توانند واحد تولیدی خود را در شهرک های صنعتی فعال نمایند لذا باید این طرح هر چه سریع تر به سرانجام برسد.
 به گفته وی، استفاده از ظرفیت توسعه صادرات، روان سازی و تسریع در روند  خدمات دهي به  توليد گران و ... را از دیگر برنامه‌های سال ۹۹ در راستای تحقق شعار جهش تولید عنوان کرد.

تاريخ: 1399/02/09  | ساعت: ٠٧:٠٦ | شناسه: ١٠٠٨٠ | تعداد نمايش: 88

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج