×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در نشست ارتباط تصويري برخط با بازرسان ويژه شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها عنوان شد:

صداقت، امانتداري، شكيبايي و عدم پيش داوري، لازمه فعاليت كارگزاران بازرسي/ شناسايي و انسداد هرچه بيشتر گلوگاه‌هاي فساد اداري و آسيب شناسي نوع و فراواني مشكلات و شكايات مراجعان در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

مشاور و مدير حوزه مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، صداقت، امانتداري، شكيبايي و عدم پيش داوري را لازمه فعاليت كارگزاران بازرسي در شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها عنوان كرد.

مشاور و مدير حوزه مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، صداقت، امانتداري، شكيبايي و عدم پيش داوري را لازمه فعاليت كارگزاران بازرسي در شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها عنوان كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، علي بلالي دهكردي با بيان اين مطلب در نشست ارتباط تصويري برخط با بازرسان ويژه شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها گفت: بازرسان چشم و گوش بينا و شنواي مديران عامل هستند و پاسخ مشخص و شفاف توأم با سعه صدر به ذينفعاني كه از پيگيري‌ عادي مسائل‌شان نااميد شده و به شما پناه آورده‌اند، از اوجب واجبات است.

وي بر تعامل چندوجهي و كار گروهي بازرسان با همكاران دوائر تخصصي شركت تأكيد كرد و افزود: فعاليت در حوزه بازرسي به ارتباط مناسب و صميمانه با ساير اعضاي گروه كاري شركت بستگي دارد تا از رهگذار آن، حل مشكلات و رضايتمندي ذينفعان حاصل شود.

مشاور و مدير حوزه مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه كرد: با تفويض اختيارات انجام شده در دستورالعمل بهره برداري امسال كه از سال‌هاي گذشته بيشتر شده است، انتظار مي‌رود براي رفع مشكلات در وهله نخست در خود شركت استاني و سپس در صورت عدم حل مسأله و رضايت متقاضي، نسبت به ارائه بازخورد لازم در اسرع وقت به سازمان مركزي اقدام شود.

بلالي دهكردي همچنين بر شناسايي و انسداد هرچه بيشتر گلوگاه‌هاي فساد اداري و آسيب شناسي نوع و فراواني مشكلات و شكايات مراجعان در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه تأكيد كرد.

وي ادامه داد: عملكرد صحيح كارگزاران بازرسي و رفع مشكلات ذينفعان در داخل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها، از انتقال مسائل به خارج مجموعه و تبعات بعدي آن جلوگيري نموده، افزايش رضايتمندي و جلب هرچه بيشتر سرمايه گذاري صنعتي در كشور را درپي خواهد داشت.

مدير حقوقي و امور قراردادهاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نيز در اين نشست بر پيشگيري قبل از وقوع مشكلات و تخلفات در شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها تأكيد كرد.

فرهاد اصل ايراني فام اظهار داشت: آگاهي كامل از قوانين و مقررات موضوعه و ضوابط و دستورالعمل‌هاي سازماني و همكاري و هماهنگي تنگاتنگ كارگزاران بازرسي با دوائر حقوقي و حراست شركت‌ها، رمز پويايي و سلامت اداري و قضايي در مجموعه خواهد بود.

وي همچنين به جايگاه ويژه سازمان بازرسي در نظام اداري و قضايي كشور اشاره و بر همكاري كامل با دستگاه‌هاي نظارتي، اشراف و عدم جهل بر قوانين و مقررات، آشنايي با قانون مبارزه با پول شويي و جرائم سازمان يافته و اصل محرمانگي و برائت در تمامي فعاليت‌هاي مربوطه تأكيد كرد.

در بخش ديگر اين نشست، مسئول پیگیری‌های ویژه مدیرعامل و سرپرست دفتر ارزیابی عملکرد و رسيدگي به شكايات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از بازنگري شرح وظايف بازرسان متناسب با مقتضيات روز و برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي در آينده نزديك خبر داد.

مقداد رشيدي بر به حداقل رساندن اشتباهات در تحليل‌ها و قضاوت‌هاي كاري در مجموعه بازرسي شركت‌ها تأكيد كرد و از ارائه پيشنهادات براي تكميل برنامه عملياتي ارتقاء سلامت نظام اداري، شناسايي و عارضه يابي فساد، اطلاع رساني مناسب، شفاف سازي و الكترونيكي نمودن فرآيندهاي انجام كار به‌عنوان اولويت اقدامات در اين حوزه نام برد.

وي همچنين بر تعامل و همكاري في‌مابين كارگزاران بازرسي و دوائر تخصصي شركت شهرك‌هاي صنعتي در پيگيري مسائل و مشكلات طرف‌هاي قرارداد به منظور كاهش شكايات و افزايش رضايتمندي ذينفعان تأكيد كرد.

در اين نشست هريك از بازرسان ويژه شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها به بيان گزارش عملكرد و مهمترین مسائل و مشکلات حوزه فعاليت خود‌ پرداختند و سپس به پرسش‌هاي حاضران پاسخ داده شد.

تاريخ: 1400/08/19  | ساعت: ١٠:٥٢ | شناسه: ١٥٦٢٩ | تعداد نمايش: 282


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 263419

  • بازديدکنندگان امروز : 6976

  • کل بازديدکنندگان : 16795422


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد