×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

40گروه استارتاپي جديد امسال در مركز فن بازار منطقه اي اين شركت جذب شدند

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي در نخستين رويداد استارت اپي دموي صنعت اراك گفت:هدف از تقويت استارت آپ ها با محوريت صنايع كوچك و متوسط و شهركهاي صنعتي ،توسعه كار آفريني و تنوع بخشي به فعاليت هاي صنعتي نوظهور و استفاده از توان اين ظرفيت در جهت سرمايه گذاري و توسعه فعاليت هاي مكمل است.

طيب ميرزايي روز پنجشنبه در نخستين رويداد استارتاپ دموي صنعت در اراك افزود: هدف از برگزاري اين رويداد معرفي استارت اپ هاي جديد براي جذب سرمايه گذار و تجاري سازي ايده هاي اين گروه ها است.

وي ادامه داد:هدف از تقويت استارت آپ ها با محوريت صنايع كوچك و متوسط و شهركهاي صنعتي ،توسعه كار آفريني و تنوع بخشي به فعاليت هاي صنعتي نوظهور و استفاده از توان اين ظرفيت در جهت سرمايه گذاري و توسعه فعاليت هاي مكمل است.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي اظهار داشت:شناسايي ايده هاي خلاق  ونوآورانه و حمايت از استارت اپ ها در حوزه SMEها(بنگاه هاي كوچك و متوسط)و شهركهاي صنعتي از برنامه هاي  مهم شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي است.

ميرزايي بيان كرد: با توجه به نقش نوآوري و خلاقيت در توسعه صنعتي و لزوم تحقق انقلاب صنعتي چهارم شركت شهركهاي صنعتي همواره به دنبال تحقق افزايش رقابت پذيري ،ارتقاي فناوري و نوسازي صنايع استان مدوني نيز در اين حوزه تدوين شده است .

وي اضافه كرد:شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي در چهار سال گذشته اقدام به شناسايي بيش از 30تيم استارت اپي دمو سعي در معرفي اين تيم ها به سرمايه گذاران را انجام داده است.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي گفت:در سه رويداد گذشته با اهداي جوايز نقدي از 9تيم استارت اپي برتر تقديرشده و شماري از اين تيم ها اكنون در مركزي خدمات فناوري و كسب و كار اراك مستقر هستند.

ميرزايي،استقرار رايگان در مركز خدمات فناوري و كسب وكار به مدت 6ماه ،پرداخت كمك هزينه به كارگيري يك نيروي انساني به مدت يك سال تا 50درصد و 10ميليون ريال ،دريافت غرفه در نمايشگاه خارجي تا سقف 80درصد و 2ميليارد و 500ميليون ريال،حضور در نمايشگاه  خارجي تا سقف 80در صد و يك ميليارد ريال را از مهم ترين حمايت هاي شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي عنوان كرد.

38شهرك و ناحيه صنعتي در استان مركز فعاليت ميكنند.

تاريخ: 1400/09/18  | ساعت: ٠٩:٢٦ | شناسه: ١٥٩٢٢ | تعداد نمايش: 96

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 966742

  • بازديدکنندگان امروز : 8048

  • کل بازديدکنندگان : 16796494


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد