×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

سرکنسول جمهوري اسلامي ایران در لاهور عنوان كرد:

استفاده از ظرفیت همکاری شهرک‌های صنعتی ایران و پاکستان، زمینه افزایش تولید، صادرات و توسعه اقتصادی دو کشور را فراهم می‌کند

محمد رضا ناظری در ديدار با مديران ارشد شرکت توسعه و مدیریت شهرک‌های صنعتی ایالت پنجاب كه به منظور توسعه همکاری‌های صنعتی دوجانبه انجام شد، گفت: شهرک‌های صنعتی نقش مهمی در تقویت تولید داخلی و خودکفایی کشور‌ها دارند؛ به همین دلیل ضروری است پیوند‌های صنعتی ایران و پاکستان با هدف تقویت روابط اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.

سرکنسول جمهوري اسلامي ایران در لاهور گفت: استفاده از ظرفیت همکاری شهرک‌های صنعتی ایران و پاکستان، زمینه افزایش تولید، صادرات و توسعه اقتصادی دو کشور را فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محمد رضا ناظری با بيان اين مطلب در ديدار با مديران ارشد شرکت توسعه و مدیریت شهرک‌های صنعتی ایالت پنجاب كه به منظور  توسعه همکاری‌های صنعتی دوجانبه انجام شد، افزود: شهرک‌های صنعتی نقش مهمی در تقویت تولید داخلی و خودکفایی کشور‌ها دارند؛ به همین دلیل ضروری است پیوند‌های صنعتی ایران و پاکستان با هدف تقویت روابط اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.

وی با تمجید از تلاش شرکت توسعه و مدیریت شهرک‌های صنعتی ایالت پنجاب در زمینه تسهیل امور سرمایه گذاری صنعتی اضافه كرد: ایران برای تقویت همکاری‌ها با کشور پاکستان در همه زمینه‌ها از جمله صنعت آمادگی کامل دارد.

مديرعامل شرکت توسعه و مدیریت شهرک‌های صنعتی ایالت پنجاب نيز در اين ديدار اظهار داشت: پاکستان و ایران با توجه به اهداف مشترک اقتصادی خود باید همکاری صنعتی را از طریق تبادل تجربیات درخصوص توسعه شهرک‌های صنعتي تقویت کنند.

سید نبیل هاشمی همچنین با تشريح آخرین پروژه‌های این شرکت در ساخت و توسعه شهرک‌های صنعتی تحت کریدور اقتصادی پاکستان و چین موسوم به "سی پک" گفت: فرصت‌های سرمایه گذاری زیادی در این زمینه برای کشور‌های منطقه وجود دارد.

تاريخ: 1400/09/13  | ساعت: ١٣:٤١ | شناسه: ١٥٨٨٥ | تعداد نمايش: 229


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 243489

  • بازديدکنندگان امروز : 1292

  • کل بازديدکنندگان : 16201209


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد