×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از روند استقرار سرمايه گذاران و پروژه‌هاي شهرک سازی در نواحي‌ صنعتی اورقين و شيرين سو شهرستان كبودرآهنگ

علي رسوليان روز ‌شنبه در جريان سفر به استان همدان و با حضور در شهرستان كبودرآهنگ، از امکانات زیربنایی، آخرین وضعیت زیرساخت‌ها و استقرار سرمايه گذاران در ناحيه صنعتی اورقين بازدید کرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از نواحي‌ صنعتی اورقين و شيرين سو شهرستان كبودرآهنگ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز ‌شنبه در جريان سفر به استان همدان و با حضور در شهرستان كبودرآهنگ، از امکانات زیربنایی، آخرین وضعیت زیرساخت‌ها و استقرار سرمايه گذاران در ناحيه صنعتی اورقين بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شوراي اسلامي انجام شد، توضیحات فنی و مسائل و مشکلات پیش روی فعالیت پروژه شهرک سازی ارائه و تصمیمات لازم برای رفع موانع پروژه‌های عملیاتی برنامه ریزی شده برای احداث زيرساخت‌هاي این ناحیه صنعتی اتخاذ شد.

ناحيه صنعتی اورقين دارای 22 هکتار مساحت است که 11 هکتار آن زمین صنعتی است.

این ناحيه صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز و تلفن برخوردار است و تا كنون 8 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 3 هکتار در آن منعقد شده است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنین در ادامه از موقعیت جغرافیایی و آخرین وضعیت عملیات اجرایی احداث ناحیه صنعتی شيرين سو نيز بازدید کرد.

در این بازدید نيز ضمن ارائه توضیحات فنی، مقرر شد به منظور آغاز پروژه‌هاي شهرک سازی در اين ناحیه صنعتی، پيگيري‌هاي لازم براي تأمین برق مورد نیاز با جديت هرچه بيشتر انجام تا شركت شهرك‌هاي صنعتي در آینده نزدیک نسبت به بهره برداري و واگذاري زمين در اين منطقه اقدام نمايد.

ناحيه صنعتی شيرين سو دارای 50 هکتار مساحت است که 18 هکتار آن زمین صنعتی و تمامي 50 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این ناحيه صنعتی براي آغاز به كار خود به 25 ليتر بر ثانيه آب و 13 مگاوات برق نياز دارد.

معاون فني و مشاور و مدير حوزه مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شوراي اسلامي، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در بازديد از شهرک صنعتی ويان همراهي مي‌كنند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/08/15  | ساعت: ١٢:٣٠ | شناسه: ١٥٥٩٩ | تعداد نمايش: 237


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 7

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 243482

  • بازديدکنندگان امروز : 1248

  • کل بازديدکنندگان : 16201165


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد