×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در جريان سفر به استان البرز انجام شد:

بازديد معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از يك واحد توليدي داروسازي با مشاركت سرمايه گذار خارجي، فاز توسعه ۱۵ هکتاری و تصفیه خانه فاضلاب شهرك صنعتي نظر آباد

علي رسوليان روز چهارشنبه در سفر به استان البرز و با حضور در شهرك صنعتي نظر آباد، از خط توليد و بخش‌هاي مختلف شرکت داروسازی "ویتان فارمد" بازدید کرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از يك واحد توليدي داروسازي با مشاركت سرمايه گذار خارجي در شهرك صنعتي نظر آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز چهارشنبه در سفر به استان البرز و با حضور در شهرك صنعتي نظر آباد، از خط توليد و بخش‌هاي مختلف شرکت داروسازی "ویتان فارمد" بازدید کرد.

وي در اين بازدید، ضمن گفت‌وگو با مدیران و كارشناسان اين واحد صنعتي، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعاليت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ قرار گرفت.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنين در اين بازديد ضمن ابراز خرسندی از روند فعالیت‌هاي علمي و فناوري این مجموعه بزرگ دارویی و اعلام حمايت همه جانبه سازمان متبوع خود از واحدهاي صنعتي توانمند و دانش بنيان، از برنامه‌هاي تحولي جديد وزارت صنعت، معدن و تجارت براي پشتيباني و رفع موانع توليد بنگاه‌هاي اقتصادي در كشور خبر داد.

كارخانه شرکت "ویتان فارمد" كه با سرمایه گذاری بالغ بر 150 میلیون یورو در زميني به مساحت 40 هزار مترمربع در شهرك صنعتي نظر آباد احداث شده است، یک پروژه استراتژیک دارويی با سرمایه گذاری خارجی شركت Vitane Pharma Gmbh آلمان در راستای تولید ماده مؤثره داروی انسولین برای اولین بار در ایران و خاورمیانه با اهداف بلند مدت درمانی ـ اقتصادی است.

این شرکت دانش بنیان كه در زمینه‌های مختلف دارویی از قبیل Endocrinology و Oncology فعالیت دارد، هم اكنون با اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو نسبت به تولید قلم انسولین آنالوگ (گلارژین) و انسولین رگولار با نشان تجاري Glaine با انتقال فناوري و تحت‌ لیسانس شرکت "ویتان فارمد" آلمان طبق استاندارد‌های بین‌المللی و اروپایی اقدام نموده است.
 
هلدینگ داروسازی ویتان فارمد ایران با سه شرکت زیرمجموعه از گروه شرکت ویتان فارمای آلمان، بزرگترین سرمایه‌ گذاری دارویی كشور آلمان در ایران است كه با هدف انتقال فناوري پیشرفته و تأمین دارویي با کیفیت استانداردهای روز دنیا برای 500 نفر در فاز یک این پروژه فرصت شغلي فراهم كرده است.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در ادامه از فاز توسعه ۱۵ هکتاری شهرک صنعتی نظر آباد بازدید کرد و از نزديك در جریان آخرين اقدامات انجام شده قرار گرفت.

رسوليان همچنين با حضور در محل تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی نظر آباد، روند فعاليت اين تصفيه خانه را مورد بررسي و ارزيابي قرار داد.

در این بازدید توضیحات فنی مربوطه ارائه و تصمیمات لازم برای رفع موانع، بهبود عملیات اجرایی تصفیه خانه و رعايت الزامات زيست محيطي در اين شهرك صنعتي اتخاذ شد.

شهرك صنعتي نظر آباد دارای 253 هکتار مساحت است که 160 هکتار آن زمین صنعتی و 239 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن و تصفيه خانه فاضلاب برخوردار است و 281 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 157 هکتار در آن منعقد شده است.

180 واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه گذاری 17567 میلیارد ریال برای 6670 نفر فرصت شغلی فراهم کرده‌اند.

مدير حوزه مديرعامل و مشاور مديرعامل در امور استان‌هاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر به استان البرز همراهي مي‌کردند.

تاريخ: 1400/06/24  | ساعت: ١٤:٠٠ | شناسه: ١٥٠٦٧ | تعداد نمايش: 443


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 243455

  • بازديدکنندگان امروز : 879

  • کل بازديدکنندگان : 16200796


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد