×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در آستانه روز ملی حمایت از صنایع کوچک؛

عمليات اجرايي شبکه توزیع گاز شهرک صنعتی الغدير قم با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز شد

در سفر روز سه‌شنبه علی رسولیان به استان قم كه در آستانه روز ملی حمایت از صنایع کوچک انجام شد، کلنگ آغاز عمليات اجرايي شبکه توزیع گاز اين شهرك به ارزش ۲1۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت شهرك‌هاي صنعتي قم به زمین زده شد.

در آستانه روز ملی حمایت از صنایع کوچک، عمليات اجرايي يك طرح عمراني با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار قم در شهرک صنعتی الغدير این استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در سفر روز سه‌شنبه علی رسولیان به استان قم كه در آستانه روز ملی حمایت از صنایع کوچک انجام شد، کلنگ آغاز عمليات اجرايي شبکه توزیع گاز اين شهرك به ارزش ۲1۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت شهرك‌هاي صنعتي قم به زمین زده شد.

شهرک صنعتی الغدیر كه در کیلومتر ۵۰ جاده قدیم قم ـ تهران واقع است، دارای 864 هکتار مساحت است که 98 هکتار آن زمین صنعتی و همه 864 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق و تلفن برخوردار است و 4 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 6 هکتار در آن منعقد شده است.

يك واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در شهرک صنعتی الغدیر نیز با سرمایه گذاری 30 میلیارد ریال برای 20 نفر فرصت شغلی فراهم کرده است.

معاون فني، مدير حوزه مديرعامل و مشاور امور استان‌هاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر یک روزه به استان قم همراهي مي‌کردند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/05/19  | ساعت: ٠٨:٤٥ | شناسه: ١٤٧٨٩ | تعداد نمايش: 523


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 295850

  • بازديدکنندگان امروز : 8610

  • کل بازديدکنندگان : 17356949


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد