×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در آستانه روز ملي حمایت از صنایع کوچک؛

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت پاي صحبت صنعتگران در شهرک صنعتی پرند نشست

رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در گفت‌وگو با صنعتگران شهرک صنعتی پرند، با تبريك روز ملي حمایت از صنایع کوچک، درخصوص رفع موانع و مشکلات پيش روي فضاي كسب و كار آنان دستورات لازم را صادر كرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در آستانه روز ملي حمایت از صنایع کوچک پاي صحبت صنعتگران در شهرک صنعتی پرند نشست.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز دوشنبه با حضور در شهرک صنعتی پرند، از 5 واحد تولیدی بازديد و دو خط توليد و طرح صنعتي جديد را افتتاح كرد.

وي در جریان این بازديدها، ضمن گفت‌وگو با مدیران و كارگران اين واحدهاي صنعتي و توليدي، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعاليت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ها، از جمله اعطاي تسهیلات، طرح توسعه، تأمین مواد اولیه و افزایش محصول قرار گرفت.

رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنين در گفت‌وگو با صنعتگران شهرک صنعتی پرند، با تبريك روز ملي حمایت از صنایع کوچک، درخصوص رفع موانع و مشکلات پيش روي فضاي كسب و كار آنان دستورات لازم را صادر كرد.

اولين واحدي كه امروز مورد بازديد معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت، واحد توليدي "حدید سازه پرند" بود كه در راستاي برنامه ملي احياء واحدهاي صنعتي راكد، بازفعال سازي شد و مجدداً به چرخه توليد بازگشت.

اين واحد صنعتی که با سرمایه ‌گذاری 600 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 6077 مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و در سال 1389 به بهره برداری رسیده است، ظرفیت تولید 14 هزار تن انواع اسكلت فلزي تجهيزات صنايع نفت، گاز و پتروشيمي در سال را دارد و برای 60 نفر فرصت شغلی فراهم کرده است.

واحد صنعتی "توسعه خدمات هور سپهر ماهان" ديگر واحدي بود كه مورد بازديد رسوليان قرار گرفت.

اين واحد توليدي با سرمایه ‌گذاری 350 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 6456 مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و در سال 1395 به بهره برداری رسیده است.

ظرفیت تولید اين واحد صنعتي دانش بنيان 20 دستگاه موتور هواپيماهاي سبك در سال است و برای 60 نفر فرصت شغلی فراهم کرده است.

رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه طرح صنعتي "تیارا طرح فام" را در شهرک صنعتی پرند افتتاح كرد.

اين واحد صنعتی که با سرمایه ‌گذاری 150 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 2663 مترمربع در اين شهرک صنعتی احداث و به بهره برداری رسید، ظرفیت تولید 200 تن انواع ظروف تفلون و نچسب در سال را دارد و برای 45 نفر فرصت شغلی فراهم کرده است.

در بخش ديگر اين برنامه، رسوليان خط توليد جديد واحد صنعتي "دلتا راه ماشین" را در شهرک صنعتی پرند افتتاح كرد.

اين واحد توليدي با سرمایه ‌گذاری 1500 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 12 هزار و 979 مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و در سال جاري به بهره برداری رسیده است.

ظرفیت تولید اين واحد صنعتي 450 دستگاه ماشين آلات راه سازي از جمله بيل مكانيكي و لودر در سال است و برای 120 نفر فرصت شغلی فراهم کرده است.

واحد صنعتي "هوا ابزار تهران" نيز ديگر واحدي بود كه توسط معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بازديد قرار گرفت.

اين واحد صنعتی دانش بنيان که با سرمایه ‌گذاری 1300 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 20 هزار مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و در سال 1399 به بهره برداری رسید، ظرفیت تولید 60 دستگاه ماشين آلات و تجهيزات تولید گاز صنعتی و کمپرسورهای هوا و گاز در سال را دارد و برای 270 نفر فرصت شغلی فراهم کرده است.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان تهران، اعضاي هيأت مديره و مديرعامل شركت خدماتي شهرك صنعتي پرند و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در جريان بازديد از اين شهرك صنعتي همراهي مي‌کردند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/05/18  | ساعت: ١٥:٣٠ | شناسه: ١٤٧٦٦ | تعداد نمايش: 713


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 295830

  • بازديدکنندگان امروز : 8006

  • کل بازديدکنندگان : 17356345


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد