×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران؛

مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی استان گیلان گشایش یافت

محمد باقر نوبخت و علي رسوليان روز جمعه در سفر به استان گیلان و با حضور در ناحیه صنعتي رشت، مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی استان گیلان را افتتاح کردند.

مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی استان گیلان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و استاندار گیلان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محمد باقر نوبخت و علي رسوليان روز جمعه در سفر به استان گیلان و با حضور در ناحیه صنعتي رشت، مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی استان گیلان را افتتاح کردند.

این مرکز با زیربنای 3 هزار و ۸۵۳ مترمربع و اعتبار ۱۹۰ میلیارد ریال از محل منابع ملی، استانی و داخلی شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان احداث شده است.

مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی استان گیلان شامل ۵۰ دفتر کار مجزا برای استقرار مشاوران کسب و کار، عاملان خوشه های کسب و کار، کنسرسیوم های صادراتی، فن بازار، کلینیک کسب و کار و برخی واحدهای صنعتی فناور و خدمت رسان، همچنین یک سالن آمفی تئاتر، کتابخانه، سایت رایانه، کلاس آموزش، فضای نمایشگاهی و نمازخانه می باشد.

مراکز خدمات فناوری و کسب و کار در شهرک های صنعتی به منظور ایجاد امکانات مناسب برای استقرار ارائه دهندگان خدمات کسب و کار، شامل مشاوران ذیصلاح، دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه ها و همچنین دپارتمان R&D واحدهای فناور و ... که هرکدام به فراخور تخصص خود و نیاز واحد صنعتی قادر به ارائه خدمت در زمینه های مختلف تخصصی نظیر فنی و مهندسی، مدیریتی، حقوقی، بازاریابی و آموزشی هستند، در یک مکان مشخص و به منظور دسترسی سریع و آسان صنعتگران توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برنامه ریزی و احداث می شود.

شرکت‌ شهرک های صنعتی گیلان اکنون با دارا بودن 33 شهرک و ناحیه صنعتی درحال بهره‌برداری برخوردار از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن و تصفیه خانه فاضلاب، یک مرکز خدمات فناوری و کسب و کار، 1814 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 626 هکتار و بهره‌برداری از 934 واحد صنعتی و 58 واحد کارگاهی، زمینه اشتغال مستقیم 16 هزار و 322 نفر را در سراسر استان گیلان فراهم کرده است.

مديران حوزه مديرعامل، حراست و روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر یک روزه به استان گیلان همراهي مي‌کردند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/05/08  | ساعت: ١٤:٢٠ | شناسه: ١٤٧٠٣ | تعداد نمايش: 604


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 295826

  • بازديدکنندگان امروز : 7915

  • کل بازديدکنندگان : 17356254


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد