×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از دو واحد تولیدی عضو خوشه صنعتي مبلمان عطا آباد

در این بازدیدها گزارشی از عملکرد و اقدامات خوشه صنعتي مبلمان عطا آباد و مسائل و مشکلات پیرامون فضای کسب و کار آن ها ارائه و صدور مجوز ایجاد ناحیه صنعتی تخصصی مبلمان در این روستا درخواست شد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از دو واحد تولیدی عضو خوشه صنعتي مبلمان عطا آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز چهارشنبه در سفر به استان گلستان، از دو کارگاه مبل سازی عضو خوشه صنعتي مبلمان روستای عطا آباد شهرستان آق قلا بازدید کرد.

وی در اين بازدیدها، ضمن گفت‌وگو با مدیران و كارگران اين واحدهای توليدي، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعاليت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ ها قرار گرفت.

در این بازدیدها گزارشی از عملکرد و اقدامات خوشه صنعتي مبلمان عطا آباد و مسائل و مشکلات پیرامون فضای کسب و کار آن ها ارائه و صدور مجوز ایجاد ناحیه صنعتی تخصصی مبلمان در این روستا درخواست شد.

خوشه صنعتی مبلمان متشکل از تأمین کنندگان لوازم، ابزار و مواد اولیه تولید مبل، تولید کنندگان، عرضه کنندگان و سایر فعالان این حوزه است که با تشکیل ارتباطات زنجیره ای می تواند عاملی در جهت افزایش کیفیت تولید، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری بوده و در نهایت به کاهش قیمت تمام شده محصولات بیانجامد که این خود علاوه بر افزایش سود تولید کنندگان، منجر به بهره مندی مصرف کنندگان از محصول باکیفیت و با قیمت مناسب خواهد شد.

مديران حوزه مديرعامل و روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر یک روزه به استان گلستان همراهي مي‌کردند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/05/06  | ساعت: ١٣:٣٠ | شناسه: ١٤٦٩٢ | تعداد نمايش: 279


خروج




آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 7

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 186401

  • بازديدکنندگان امروز : 7769

  • کل بازديدکنندگان : 14745327


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد