×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از چند واحد صنعتي، فناور و دانش بنيان در شهرك صنعتي آق قلا

علي رسوليان روز چهارشنبه در سفر به استان گلستان، از يك واحد صنعتي دانش بنيان، يك واحد توليدي احياء شده و چند واحد فناور پارك علم و فناوري در شهرك صنعتي آق قلا بازدید کرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از چند واحد صنعتي، فناور و دانش بنيان در شهرك صنعتي آق قلا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز چهارشنبه در سفر به استان گلستان، از يك واحد صنعتي دانش بنيان، يك واحد توليدي احياء شده و چند واحد فناور پارك علم و فناوري در شهرك صنعتي آق قلا بازدید کرد.

وي در اين بازدیدها، ضمن گفت‌وگو با مدیران و كارگران اين واحدهاي صنعتي و توليدي، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعاليت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

واحد صنعتی "پردیس جامه بصیری" تولید کننده انواع پوشاک در شهرک صنعتی آق قلا است که پس از چند سال توقف توليد به تازگي احياء شده و با سرمايه گذاري 120 ميليارد ريال براي 70 نفر فرصت شغلي فراهم كرده است.

همچنين واحد صنعتی دانش بنیان "به بان شیمی" تولید کننده انواع محصولات ضد عفونی و بهداشتی است كه با سرمايه گذاري 320 ميليارد ريال زمينه اشتغال 45 نفر را در شهرک صنعتی آق قلا فراهم نموده است.

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه از چند واحد شاخص فناور پارک علم و فناوری استان گلستان در شهرک صنعتی آق قلا نيز بازديد كرد و در گفت‌وگو با دست اندركاران آن‌ها از نزديك با فعاليت‌ها و روند تجاري سازي محصولات شان آشنا شد.

شهرك صنعتي آق قلا دارای 168 هکتار مساحت است که 124 هکتار آن زمین صنعتی و 135 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن و تصفیه خانه فاضلاب برخوردار است و 279 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 110 هکتار در آن منعقد شده است.

223 واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه گذاری 4768 میلیارد ریال برای 4243 نفر فرصت شغلی فراهم کرده اند.


مديران حوزه مديرعامل و روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر یک روزه به استان گلستان همراهي مي‌کردند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/05/06  | ساعت: ١٠:٣٥ | شناسه: ١٤٦٧٦ | تعداد نمايش: 767


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 295836

  • بازديدکنندگان امروز : 8195

  • کل بازديدکنندگان : 17356534


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد