×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در ديدار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با استاندار گلستان عنوان شد:

توسعه صنعتی و رفع موانع و مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی/ تقویت زیربناهای صنعت و تولید در استان گلستان

در دیدار علی رسولیان با هادی حق شناس که روز چهارشنبه در محل استانداری گلستان انجام شد، توسعه اراضی و تأمین زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان مورد بررسي و تصميم گيري قرار گرفت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با استاندار گلستان دیدار و در زمینه توسعه صنعتی و رفع موانع و مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، در دیدار علی رسولیان با هادی حق شناس که روز چهارشنبه در محل استانداری گلستان انجام شد، توسعه اراضی و تأمین زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان مورد بررسي و تصميم گيري قرار گرفت.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در این دیدار به تشریح اقدامات و برنامه‌های حمایتی بنگاه‌های کوچک و متوسط، شرکت‌های دانش بنیان و تأمین امکانات زیربنایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور پرداخت.

رسولیان با قدرداني از اهتمام استاندار گلستان در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی گلستان، از آمادگي و همكاري سازمان متبوع خود براي پشتيباني و رفع موانع پيش روي فضاي كسب و كار فعالان صنعتي و اقتصادي اين استان خبر داد.

استاندار گلستان نيز در اين دیدار ضمن معرفی مزیت‌ها و توانمندي‌هاي اقتصادي اين استان، توجه بيشتر دستگاه‌هاي ملي براي جبران عقب ماندگی‌های صنعتی استان گلستان را خواستار شد.

هادی حق شناس با تأکید بر تقویت زیربناهای صنعت و تولید در استان گلستان، خواستار تمرکز و توجه بیشتر بر راه اندازی شهرک صنعتی یک هزار هکتاری اترک و حمایت از سرمایه گذاری‌های صنعتی در این منطقه شد.

وي همچنين با تبیين ظرفيت‌هاي منطقه ویژه اقتصادی اترک و درخواست تأمین زیرساخت‌هاي صنعتي لازم در این منطقه اظهار داشت: با توجه به تصویب ایجاد منطقه آزاد تجاری صنعتي اینچه برون و ارتقاء جايگاه منطقه ويژه اترك، این منطقه از ارزش و اهمیت بيشتري برخوردار خواهد شد که ضروری است در راستای بهره برداری از این موقعيت ويژه، گام‌های مؤثری برداشته شود.

مديران حوزه مديرعامل و روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر یک روزه به استان گلستان همراهي مي‌کردند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/05/06  | ساعت: ٠٩:٠٠ | شناسه: ١٤٦٧٥ | تعداد نمايش: 538


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 295839

  • بازديدکنندگان امروز : 8403

  • کل بازديدکنندگان : 17356742


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد