×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

رئیس ‌جمهور از يك واحد صنعتي فعال تولید لوازم خانگی و يك كارخانه غيرفعال ريسندگي در مهدی ‌شهر سمنان بازديد كرد

حجت‌الاسلام والمسلمين سید ابراهیم رئیسی روز پنج شنبه در جريان سفر به استان سمنان، به شهرستان مهدی شهر رفت و از کارخانه توليد لوازم خانگی "سنگر کار" بازدید کرد.

رئیس ‌جمهور از يك واحد صنعتي فعال تولید لوازم خانگی و يك واحد صنعتي غيرفعال ريسندگي در مهدی ‌شهر سمنان بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، حجت‌الاسلام والمسلمين سید ابراهیم رئیسی روز پنج شنبه در جريان سفر به استان سمنان، به شهرستان مهدی شهر رفت و از کارخانه توليد لوازم خانگی "سنگر کار" بازدید کرد.

وي در اين بازدید، ضمن گفت‌وگو با مدیران و كارگران اين واحد صنعتي و توليدي، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعاليت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ قرار گرفت و دستورات لازم را برای رفع موانع افزایش تولید این کارخانه صادر كرد.

رئیس جمهور در جريان این بازدید گفت: دولت از تولید کنندگان داخلی لوازم خانگی حمایت می‌کند، اما در عین ‌حال تولید کنندگان هم باید به ارتقاء کیفیت محصولات، قیمت ‌گذاری مناسب و جلب رضایت مصرف کننده متعهد باشند.

رئیسی تصريح كرد: دولت برای تحقق این امر عزم جدی دارد و بر اجرای آن نظارت می‌کند.

شرکت "سنگر کار" که در سال ۱۳۵۸ با هدف تولید لوازم خانگی در منطقه صنعتی مهدی شهر استان سمنان راه ‌اندازی شد، جزو نخستین تولید کنندگان کولر آبی، بخاری گازی، انواع آبگرمکن‌های نفتی، برقی و گازی در ایران است که در صادرات به‌ویژه به کشورهای همسایه موفقیت‌هایی دارد.

رئیس جمهور همچنين در بازدید سرزده از واحد صنعتي غيرفعال "پاکریس" در مهدی شهر، مشکلات این كارخانه ريسندگي را از نزدیک بررسی کرد.

رئیسی در اين بازديد، با گزارش مسئولان و مدیران مربوطه در جریان دلایل تعطیلی و موانع و مشکلات این واحد تولیدی قرار گرفت.

کارخانه نساجی پاکریس مهدی شهر با ۳۵ هکتار مساحت و ۱۲ هکتار فضای مسقف، متعلق به بنياد مستضعفان است كه زمانی قطب تولید منسوجات کشور بود، اما در چند سال اخیر بنا به دلایل مختلف، تعطیل شده و بلااستفاده مانده است.

در جريان بازديد رئيس جمهور از اين واحد صنعتي غيرفعال مقرر شد تا مقدمات کار برای تغییر خط تولید کارخانه فراهم و به مجموعه تولید "ایران تایر" تغییر کاربری دهد، كه در صورت تحقق این وعده، امکان اشتغالزایی برای یک هزار و 300 نفر فراهم می‌شود.

رئیس جمهور و هیأت همراه امروز پنج شنبه در قالب نهمین سفر استانی وارد استان سمنان شد.

رئیس‌ دفتر رئیس‌ جمهور، معاون اجرایی رئیس‌ جمهور، معاون رئيس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور، وزراي صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، دادگستری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاونت اول رياست جمهوري، حجت‌الاسلام والمسلمين سید ابراهیم رئیسی را همراهی می‌کنند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/08/13  | ساعت: ١٠:١٠ | شناسه: ١٥٥٧٥ | تعداد نمايش: 222


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 1088748

  • بازديدکنندگان امروز : 8650

  • کل بازديدکنندگان : 17356989


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد