×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان شازند

علي رسوليان روز پنج شنبه در سفر به استان مركزي، از امکانات زیربنایی و آخرین وضعیت زیرساخت‌های شهرک صنعتی آستانه و نواحي صنعتي شهيد بابايي و شهداي نهرميان بازدید کرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان شازند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز پنج شنبه در سفر به استان مركزي، از امکانات زیربنایی و آخرین وضعیت زیرساخت‌های شهرک صنعتی آستانه و نواحي صنعتي شهيد بابايي و شهداي نهرميان بازدید کرد.

در این بازدیدها که با همراهی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی انجام شد، توضیحات فنی و مسائل و مشکلات نگهداری زیرساخت‌های این شهرك‌ها و نواحی صنعتي، از جمله تصفیه خانه فاضلاب ارائه و تصمیمات لازم برای اداره بهتر این مناطق توسط شرکت‌های خدماتی مربوطه اتخاذ شد.

رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران همچنين از دو طرح صنعتي نيمه تمام تولید آب آشامیدنی و بسته بندی عسل در شهرک صنعتی آستانه كه با مشكل تأمين ماشين آلات و كمبود نقدينگي مواجه هستند، بازدید كرد و براي رفع موانع بهره برداري و افتتاح آن‌ها قول پيگيري و مساعدت داد.

رسولیان در ادامه از واحد توليدي "نور جم" در ناحيه صنعتي شهيد بابايي بازديد كرد و ضمن گفت‌وگو با مدیران و كارگران اين واحد صنعتي، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعاليت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ قرار گرفت.

تولید انواع سس مایونز،‌ مایونز کم چرب، کچاپ، کچاپ تند، فرانسوی و ... در بسته بندی‌های متنوع از جمله محصولات اين واحد صنعتي كه کارخانه شماره ۳ گروه صنعتی نامی نو است، مي‌باشد.

شهرك صنعتي آستانه دارای 50 هکتار مساحت است که 37 هکتار آن زمین صنعتی و تمامی 50 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز و تلفن برخوردار است و 29 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 18 هکتار در آن منعقد شده است.

12 واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه گذاری 744 میلیارد ریال برای 85 نفر فرصت شغلی فراهم کرده‌اند.

همچنین ناحيه صنعتي شهيد بابايي دارای 149 هکتار مساحت است که 39 هکتار آن زمین صنعتی و 52 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این ناحيه صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز و تلفن برخوردار است و 73 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 54 هکتار در آن منعقد شده است.

54 واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه گذاری 5568 میلیارد ریال برای 976 نفر فرصت شغلی فراهم کرده‌اند.

ناحيه صنعتي شهداي نهرميان نيز دارای 5 هکتار مساحت است که 4 هکتار آن زمین صنعتی و تمامی 5 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این ناحيه صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز و تلفن برخوردار است و 9 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 3.60 هکتار در آن منعقد شده است.

3 واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این ناحيه صنعتی نیز با سرمایه گذاری 181 میلیارد ریال برای 27 نفر فرصت شغلی فراهم کرده‌اند.

مديران روابط عمومي و امور فني و زيرساخت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر یک روزه به استان مركزي همراهي مي‌کردند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/06/18  | ساعت: ١٣:٠٠ | شناسه: ١٥٠١١ | تعداد نمايش: 208


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 728077

  • بازديدکنندگان امروز : 8169

  • کل بازديدکنندگان : 14168990


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد